Ülke Gündemi

Dr. Süleyman Basa, “Yılın Pozitif Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı” Seçildi

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, “Yılın Pozitif Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı” seçildi

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Radyo Evi Derneği (RADEV) tarafından düzenlenen “12. RADEV Artı Ödülleri”nde “Türkiye’de Negatifi Pozitife Çevirenler” temasıyla ödüllendirildi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan TİMBİR’in önderi Dr. Basa, medya dünyasındaki birleştirici çalışmaları ve vizyonel projeleri nedeniyle “Yılın Pozitif Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı” ödülüne layık görüldü.

02 Aralık’ta İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan ödül töreninde TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, “Negatifi Pozitife Çevirenler” kategorisindeki ödülü alacak. RADEV Başkanı Yusuf Erbaş, ödülünü kazanan ismi açıklarken, “Topluma örnek olanları ödüllendiriyoruz. Dr. Basa’nın birleştirici çalışmaları ve topluma pozitif katkıları bu ödülü hak etmesini sağladı” şeklinde konuştu.

Bu özel ödül, Dr. Süleyman Basa’nın medya dünyasındaki etkileyici ve birleştirici liderliğini bir kez daha vurgulayarak, topluma ilham veren başarılarına odaklanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu