Sivas Haberleri

Sivas’ta ‘Anadolu kırmızısı’ Togg gelin arabası oldu

Sivas’ta ‘Anadolu kırmızısı’ Togg gelin arabası oldu, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, bir çiftin talebi üzerine Togg makam aracını gelin arabası olarak tahsis etti.

Sivasta Anadolu kirmizisi Togg gelin arabasi oldu | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas'ta 'Anadolu kırmızısı' Togg gelin arabası oldu | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Sivas’ta ‘Anadolu kırmızısı’ Togg gelin arabası oldu

Öğretmen Güngör Demirkaynak, kızı Beyza Demirkaynak’ın düğünü için Başkan Bilgin’den Togg’u kullanma isteğinde bulundu. Başkan Bilgin, Togg’u süsleterek genç çifte tahsis etti. Süslenen Togg, konvoy eşliğinde gelinin evine götürüldü ve daha sonra belediye nikah salonuna hareket etti.

Elektronik mühendisi olan damat Melih Gazi Ülker, Başkan Bilgin’e bu imkanı sağladığı için teşekkür ederek Togg‘un konforlu ve hızlı bir yolculuk sağladığını ifade etti. Gelin Beyza Demirkaynak ise Togg’un Türkiye’nin milli bir değeri olduğunu belirterek iç mekanının güzelliğine hayran kaldıklarını ve aracın hızlanmasının etkileyici olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Bilgin ise Togg’un milli bir değer olduğunu vurgulayarak genç çiftin isteğini memnuniyetle yerine getirdiklerini dile getirdi. Vatandaşlar da Togg ile hatıra fotoğrafı çektirirken, çocuklar aracın önünü keserek bahşiş aldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu