AsayişSivas Haberleri

Çöp Poşetiyle Başlayan Kavga Bıçağa Dönüştü

Apartman gerilimi: Çöp poşetiyle başlayan kavga bıçağa dönüştü

Sivas’ta bir apartmanda yaşanan gerilim dolu olaylar, komşular arasındaki çekişmenin boyutlarını gözler önüne serdi. Leman ve Neriman Başara kardeşler, apartmanda yaşadıkları hukuki mücadele sonrasında komşularının saldırısına uğradı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, olayın nasıl bir hal aldığı detayları ortaya koyuyor.

Cop Posetiyle Baslayan Kavga Bicaga Donustu jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Çöp Poşetiyle Başlayan Kavga Bıçağa Dönüştü

Usulsüz tadilatlara karşı açtığı davaları kazanmıştı

Leman Başara, apartman yöneticiliği döneminde komşularının usulsüz tadilatlara karşı açtığı davaları kazanmıştı. Ancak, bu zaferin ardından yaşananlar şoke ediciydi. Başara kardeşlere yönelik sözlü ve fiziki saldırılar gerçekleşti. Güvenlik kamerası kayıtlarında, komşuların Başara kardeşlerin kapısına çöp poşeti bıraktığı, hatta bir kişinin elinde bıçakla güvenlik kamerasına zarar verdiği anlar görülebiliyor.

Cop Posetiyle Baslayan Kavga Bicaga Donustu1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Çöp Poşetiyle Başlayan Kavga Bıçağa Dönüştü

Erkeğiniz yok, kimseniz yok, yaşlısınız

Olayın tanığı olan Leman Başara, yaşadıkları dehşeti şu sözlerle anlattı: “Davayı kazandığım için beni tehdit ettiler. Kapımıza kimyasal madde döktüler, çöpleri kapının önüne attılar. ‘Erkeğiniz yok, kimseniz yok, yaşlısınız’ diyerek bizi ölümle tehdit ettiler.” Polis müdahalesi sonucunda, yapılan incelemelerde kimyasal madde saldırısı tespit edildi ve şüpheliler hakkında dava açıldı.

Cop Posetiyle Baslayan Kavga Bicaga Donustu2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Çöp Poşetiyle Başlayan Kavga Bıçağa Dönüştü

Sivas’ta yaşanan bu çekişmeli olaylar, komşuluk ilişkilerinin ne kadar karmaşık ve tehlikeli bir hal alabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu