Sivas HaberleriSivas Seçim 2024

Uzun: “1 Nisan’da Ankara’da Olacağız!”

BBP aday adayı Adem Uzun: “1 Nisan’da Ankara’da olacağız!”

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Sivas Belediye Başkan aday adayı Dr. Adem Uzun, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Uzun, aday gösterilmesi durumunda partisiyle birlikte çalışacaklarını belirtirken, seçim zaferi sonrasında ilk ziyaretlerini ise Tazettin Dergahı’nda olacaklarını açıkladı.

Uzun 1 Nisanda Ankarada Olacagiz 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
BBP aday adayı Adem Uzun: “1 Nisan’da Ankara’da olacağız!”

BBP İl Binası önünde düzenlenen basın toplantısında aday adaylığını açıklayan Dr. Adem Uzun, mahalli idareler seçimlerinde güllerin sandıktan çıkacağını söyledi. Uzun, partisinin İl Başkanı Ahmet Polat, BBP Sivas bir başka Başkan aday adayı Cengiz Görgen ve parti yetkilileri ile vatandaşlarla bir araya geldi.

1 Nisan’da Tacettin Dergahı’nda olacağız

31 Mart’ta gerçekleşecek seçimlerin ardından Adem Uzun, partisiyle birlikte 1 Nisan’da Ankara’daki Tacettin Dergahı’nı ziyaret edeceklerini ve burada sabah namazını kılacaklarını belirtti. Muhsin Yazıcıoğlu Başkan’ın kabrini ziyaret edip dualarını edeceklerini söyleyen Uzun, bir başlangıç olacağını vurguladı.

Uzun 1 Nisanda Ankarada Olacagiz 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
BBP aday adayı Adem Uzun: “1 Nisan’da Ankara’da olacağız!”

18 Aralık’ta süre sona eriyor

BBP’de belediye başkan aday adaylığı başvuru sürecinin 18 Aralık 2023 Pazartesi günü sona ereceğini hatırlatan Uzun, bu sürecin yoğun ilgiyle karşılanması nedeniyle genel merkez tarafından uzatılabileceğine dikkat çekti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu