Sivas HaberleriSivas Spor Haberleri

Türk Futbolu Adına Kara Bir Gece

Karagöl: “Türk futbolu adına kara bir gece”

Sivasspor Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl: “Türk futbolu adına kara bir gece. “Bu maçla ilgili nasıl bir değerlendirme yapılır inanın bizde bilmiyoruz.”

Turk Futbolu Adina Kara Bir Gece 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Karagöl: “Türk futbolu adına kara bir gece”

Sivasspor Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl FenerbahçeSivasspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Karagöl mücadelenin hakemi hakkında sert açıklamalar yaptı. Karagöl, “Maalesef açık bir penaltımız maç 1-0’ken verilmedi. Ondan sonra 2-1’i yakaladıktan sonra oyununda üstünlüğünü sağladık maalesef ki ceza sahası içerisinde defans oyuncumuza topsuz alanda yapılan bir faul neticesinde üçüncü golü yedik.

Turk Futbolu Adina Kara Bir Gece 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
‘VAR’ın ismini ‘YOK’ olarak değiştirelim

‘VAR’ın ismini ‘YOK’ olarak değiştirelim

Biz şunu merak ediyoruz, VAR’daki hakemler var mı, yok mu? Eğer yoksalar biz burada ‘VAR’ın’ ismini ‘YOK’ diye değiştirelim. Yani buradaki pozisyonlara nasıl bakılıyor biz anlamıyoruz. Bu gece bizde ne söyleyeceğimizi bilmiyoruz. Türk futbolu adına ne yapmamız gerekir diye düşünüyoruz, çıkıp oynuyoruz. Maalesef futbolun paydaşları üstüne düşenleri yapmıyorlar. Yani ‘VAR’daki’ hakemler ne yapıyorlar, oradalar mı, izliyorlar mı? İnanın çok merak ediyoruz.”

Turk Futbolu Adina Kara Bir Gece 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Karagöl, Sivasspor hakkında da konuşmalar yaptı

Karagöl, Sivasspor hakkında da konuşmalar yaptı

Gökhan Karagöl, “Takımımızın gösterdiği performanstan gayet memnunuz. Yani oyun 1-0’ken eğer penaltımız verilseydi çok farklı olacaktı. 2-1’ken oyun anlamında iyiydik.

Türk futbolu adına üzülüyoruz, Sivasspor adına üzülüyoruz. Bu kadar zorluklara rağmen bir şeyler yapmaya çakışırken maalesef benim üzüldüğüm şey Türk futbolu. Maalesef ki diyecek hiçbir şey yok. Yani YOK’u konuşacağız, VAR’ı değil.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu