Sivas HaberleriSivas Spor Haberleri

Trabzonlu Oyunculardan Gülümseten Davranış

Sivas’ta Trabzonlu oyunculardan gülümseten örnek davranış

Trabzonspor takımının Sivas deplasmanından dönerken yaşadığı sıkıntılar ve oyuncuların yaşadığı anılar gündeme oturdu. Saat 23.15 civarında havalimanına varan futbolcular, bekledikleri uçağın gecikmesi nedeniyle uzun süre havalimanında kalmak zorunda kaldılar. Özellikle havalimanındaki buzlanma sorunu, görevlilerin kar temizleme çalışmalarına sebep oldu.

Trabzonlu Oyunculardan Gulumseten Davranis 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas’ta Trabzonlu oyunculardan gülümseten örnek davranış

İnşallah haklarını helal ederler

Enis Destan, “Sivas maçından sonra saat 02.00’ye geliyor ve hala uçağı bekliyoruz. Çünkü burada çok fazla buzlanma var ve görevliler de karları temizlemeye çalışıyorlar. Bizim de karnımız acıktı tabii ki normal olarak. Ben içeriye girip havalimanı kantininden bir şeyler aldım. Ben alırken kapalıydı. Eren’de oraya güzel bir not bıraktı. Paralarını da bıraktık. İnşallah haklarını helal ederler” dedi.

Trabzonlu Oyunculardan Gulumseten Davranis 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas’ta Trabzonlu oyunculardan gülümseten örnek davranış

Parayı da pipetin altına bıraktık

Bu süre zarfında futbolcuların açlık sorunu da ortaya çıktı. Bu durumu fırsata çeviren Enis Destan, havalimanı kantininden birkaç parça çikolata ve bisküvi alarak takım arkadaşlarıyla paylaştı. Ancak kantin kapalı olduğu için parayı pipetlerin altına bıraktılar. Eren Elmalı, yazdığı notta ise duyarlılığını göstererek, “İyi akşamlar. Çok acıktığımız için birkaç parça çikolata ve bisküvi aldık. Parayı da pipetlerin altına bıraktık. Hakkınızı helal edin. Eren Elmalı Trabzonspor” ifadelerini kullandı.

Enis Destan ve Eren Elmalı’nın bu hareketi sosyal medyada da takdir topladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu