Sivas Haberleri

Tokuş: “SCÜ, Sivas’ın Dünyaya Açılan Kapısıdır”

Tokuş: “Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas’ın dünyaya açılan kapısıdır”

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Danışmanı ve CÜSK Başkanı Prof. Dr. Taner Çifçi ile birlikte Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Tokuş: “Teşrifiniz bizi onurlandırmıştır”

KARİYER ENSTİTÜSÜ™ kurucu ortağı ve Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş, değerli ziyaretlerinden dolayı Rektör Alim Yıldız’a ve CÜSK Başkanı Taner Çifçi’ye teşekkürlerini sunarak Cumhuriyet Üniversitesi’nin Sivas’ın bacasız bir fabrika olduğunu, Sivas’ın ülkemiz Türkiye’ye ve dünyaya olan tanıtımında büyük bir rol olduğunu vurguladı.

Tokus SCU Sivasin Dunyaya Acilan Kapisidir 1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Tokuş: “SCÜ, Sivas’ın En Önemli Markasıdır”

Tokuş: “SCÜ, Sivas’ın En Önemli Markasıdır”

Mehmet Erdem Tokuş, “Milli ve manevi hassasiyetleri olan bir yönetim tarafından Cumhuriyet Üniversitesi’nin sevk ve idare edilmesini çok kıymetli buluyorum. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sultan Şehir Sivas’ımız için çok büyük bir değer, Sivas’ın en büyük markalarından biridir” dedi.

Tokus SCU Sivasin Dunyaya Acilan Kapisidir 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Erdem Tokuş: “SCÜ, Sivas’ın dünyaya açılan kapısıdır”

Erdem Tokuş: “SCÜ, Sivas’ın dünyaya açılan kapısıdır”

Konuşmasının devamında Erdem Tokuş, “Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdüren ve eğitim görmüş yabancı uyruklu öğrenciler Sivas’ın dünyaya tanınmasını ve şehrin tanıtımı için oldukça değerli ve kıymetli. Cumhuriyet Üniversitesi’nde şu anda yaklaşık dört bine yakın yabancı uyruklu öğrenci bulunuyor. Sivas’ımızın tanıtımı için bence bu çok değerli ve kıymetli.” ifadelerini kullandı.

Tokuş: “MÜSİAD Sivas olarak Rektörümüzün destekçisiyiz”

MÜSİAD Sivas Yönetim Kurulu Üyesi olan Tokuş, Cumhuriyet Üniversitesi ve MÜSİAD Sivas arasında imzalanan işbirliği protokolleri hakkında da sayın Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız’ı bilgilendirdi. Tokuş, “MÜSİAD, Türkiye’nin 81 ilinde yer edilen ve Uluslararası anlamda dünyada birçok ülke ile iştirakleri bulunan çok değerli bir sivil toplum örgütüdür. MÜSİAD, şehrimiz ve ülkemiz için çok değerli bir kuruluştur. MÜSİAD Sivas ailesi olarak her daim Sayın Rektörümüzün destekçsiyiz, Cumhuriyet Üniversitemizin milli ve manevi şekilde yönetilmesinden ötürü Sayın Rektörümüz Alim Yıldız beye ve yönetimine teşekkürlerimizi sunarız” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu