Sivas Seçim 2024

Tokuş: “Reha Kars, Sivas için Bir Fırsat”

MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars’tan Gündem Sivas’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars, Gündem Sivas’a ziyaret düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars, Sivas Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Gökhan Karapınar ile KARİYER ENSTİTÜSÜ™ kurucu ortağı ve Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş’a ziyaret gerçekleştirdi.

Reha Kars, Sultan Şehir için büyük bir fırsat

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Edem Tokuş, MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars’a adaylık sürecinde başarılar dileyerek, değerli ziyaretinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

Ayrıca, Tüm İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları ve Profesyonelleri Derneği (TİGEP) Genel Sekreteri Tokuş, “Sayın Başkan adayımız Reha Kars ile bugün bir araya geldik. Reha Kars beyefendiye, Gökhan Karapınar dostumuza çok teşekkür ederim. Bugün bizler için değerli vakitlerini ayırdılar. Reha Kars, Sivas için çok değerli bir aday. Sivas için büyük bir fırsat. Reha Kars, çok iyi bir insan. Bu görev ona çok yakışıyor. Ülkemizin, Sultan Şehir Sivas’ımızın böyle siyasetçilere ihtiyacı var. Sivas’ın böyle isimlere ihtiyacı var.” dedi.

Yerel Seçim, Sivas’ımız için hayırlar getirsin

Aynı zamanda, KARİYER ENSTİTÜSÜ™ kurucu ortağı Gündem Sivas imtiyaz sahibi Erdem Tokuş, “Önümüzde yakın bir tarihte seçim olacak. 31 Mart Yerel Seçimleri; ülkemize, memleketimize, vatandaşımıza, esnafımıza hayırlara vesile olsun, Sivas’ımız için hayırlar getirsin. Reha Kars, Sivas’a çok şeyler katacaktır. Tekrardan ziyaretlerinden ötürü kendilerine çok teşekkür ederim. Aynı şekilde Gökhan Karapınar kardeşim sağ olsun, var olsunlar.” şeklinde ifadelerini kullandı.

MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars’ın özgeçmişine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu