Video Galeri

Tokatlı Bürokratlar Bir Araya Geldi

I. Sivas Tokatlı Bürokratlar Buluşması Gerçekleşti

Sivas’ta yaşayan Tokatlı Bürokratlar, Sivas Tokatlılar Derneği tarafından düzenlenen ve Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş’un ev sahipliğindeki akşam yemeğinde bir araya geldi.

Tokatli Burokratlar Bir Araya Geldi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Tokatlı Bürokratlar Bir Araya Geldi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Düzenlenen etkinliğe Sivas Vali Yardımcısı Şakir Öner ÖZTÜRK , Sivas MÜSİAD Başkanı Salim Eminoğlu, Sivas Tokatlılar Derneği Başkanı İsmail Çakan, Tokat MÜSİAD Başkanı Mehmet ŞANLI, İdari Mahkeme Başkanı Ali Ersan TÜZÜNER, Sivas MEDİCANA Genel Müdürü Osman KARA, TANAP Müdürü Ceyhun TURAN, KOOP-İŞ Başkanı Ümit GÜLENDER, Sivas Tapu Müdürü Nihat ÜRKMEZ, Sivas Garanti Bankası Müdürü Oğuz İŞERİ, Sivas AKBANK Müdürü Murat DOĞAN, Sivas İcra Müdürü Feyzullah ŞİMŞEK ve Müdür Yardımcısı Kadir SOYDAN, Tarım Kredi Müdürü Yardımcısı Suat ÖZ ve Sivas’ın önde gelen basın mensupları katıldı.

Gecede, bürokrat hemşehrilerine hitaben konuşan Sivas Vali Yardımcısı Şakir Öner ÖZTÜRK, özetle Sivas ve Tokat’ın iki kardeş şehir olduğunu, bu buluşmadan duyduğu memnuniyeti ve Sultan Şehir Sivasımızda bulunmaktan büyük mutluluk duyulduğunu ifade etti.

Sivas Tokatlılar Derneği Başkanı İsmail Çakan ise, özetle Sivasta mukim bürokrat hemşehrimizin bu akşam davetimize iştirak etmesi bizleri onurlandırmıştır ifadelerini kullandı.

Tokatli Burokratlar Bir Araya Geldi 1 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Tokatlı Bürokratlar Bir Araya Geldi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Geceye ev sahipliği yapan Mehmet Erdem TOKUŞ, Anadolu’nun Mayası Tokat ve Yiğidin harman olduğu Sivas’ın, tarihte olduğu gibi gelecekte de dost ve kardeş iki İl olacağını, ayrıca bu buluşma vesile ile ilk kez bir araya gelen Tokatlı bürokratlara, Sivasımıza kattığı değerler ve verdiği hizmetler için teşekkürü borç bildiğini iletti. Böyle bir birlikteliği ev sahipliği yaptığı için büyük onur duyduğunu dile getiren TOKUŞ, başta Sayın Vali Yardımcısı Şakir Öner ÖZTÜRK, Tokatlı bürokratlar ve kıymetli basın mensubu katılımcılara teşriflerinden dolayı teşekkür etti.

Geceye misafir olarak katılan Çamlıbel Belediye Başkanı Sayın Adem AKGÜL, Gölova Kaymakamı Ahmet Nuri DEMİR, MÜSİAD Sivas Başkanı Sayın Salim EMİNOĞLU, Başkan Yardımcısı Sayın Uğur GÖRGEN’de bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu