Gündem

TİMBİR, Geleceğe Yönelik İşbirliği Adımları Attı

TİMBİR’den, geleceğe yönelik işbirliği adımları

Ankara’da önemli buluşmalara ev sahipliği yapan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) heyeti, ülkenin önde gelen bakanlarıyla bir araya geldi. Heyet, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’na yönelik ziyaretlerde bulunarak önemli konularda görüş alışverişinde bulundu.

TIMBIR Heyeti Bakanliklara Ziyaretlerde Bulundu 2 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kültür ve Turizm Bakanlığı Ziyareti

Kültür ve Turizm Bakanlığı Ziyareti

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa başkanlığındaki heyet, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldi. Toplantıda TİMBİR’in faaliyetlerine dair bilgi veren Başkan Basa, kültürel mirasın korunması ve gelecek nesillere aktarılması konularında işbirliği potansiyelini ele aldı. Bakan Ersoy’un olumlu yaklaşımı, heyeti memnun etti.

TIMBIR Heyeti Bakanliklara Ziyaretlerde Bulundu 3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na Gerçekleşen Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na Gerçekleşen Ziyaret

Heyet, ardından Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile bir araya geldi. Genel Başkan Dr. Süleyman Basa, spor alanındaki çalışmaları ve hedefleri Bakan Bak’a sundu. Bakan Bak, TİMBİR’in ve Birlik Haber Ajansı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, internet medyası alanındaki çabaları takdir etti.

TIMBIR Heyeti Bakanliklara Ziyaretlerde Bulundu 4 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Dışişleri Bakanlığı’ndan İlgili Karşılama

Dışişleri Bakanlığı’ndan İlgili Karşılama

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim, TİMBİR Yönetim Kurulu’nu kabul etti ve bir araya gelindiğinde TİMBİR’in projelerini ve faaliyetlerini değerlendirdi. Heyet, Türk İnternet Medya Birliği’nin yurt dışındaki faaliyetleri ve hedeflerini anlattı. Genel Başkan Dr. Süleyman Basa, TİMBİR’in uluslararası düzeydeki misyonunu vurgulayarak Dışişleri Bakanlığı yetkililerine teşekkür etti.

TIMBIR Heyeti Bakanliklara Ziyaretlerde Bulundu 5 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Milli Eğitim Bakanlığı’na Önemli Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı’na Önemli Ziyaret

TİMBİR heyeti, bakanlık ziyaretleri kapsamında Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu ile buluştu. Güvenli internet çalışmaları ve planladıkları projeler hakkında bilgi veren Genel Başkan Dr. Basa, Bakan Yardımcısı Şamlıoğlu ile ortak çalışma arzusunu dile getirdi. Bakan Yardımcısı Şamlıoğlu, heyete teşekkür ederek işbirliği fırsatlarına sıcak baktıklarını ifade etti.

TİMBİR heyeti, bu verimli ziyaretlerin ardından gelecekteki işbirlikleri için umutlu bir şekilde ayrıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu