Ülke Gündemi

TİGEP Kurucu Genel Başkanı TÜTEN TİMBİR Yönetimine Seçildi

TİGEP kurucu Genel Başkanı TÜTEN TİMBİR yönetimine seçildi

Bu genel kurulda aynı zamanda TİMBİR‘in yeni yönetim kurulu da belirlendi. Genel başkanlık koltuğuna ise Dr. Süleyman Basa seçildi. Kurulda, İSG Haber İmtiyaz sahibi ve Tüm İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları ve Profesyonelleri Derneği (TİGEP) başkanı M. Fatih Tüten’e önemli görevler tevdi edildi.

Genel kurulun en önemli kararlarından biri, TİMBİR Danışma Kurulu’na M. Fatih Tüten‘in seçilmesi oldu. Sektördeki deneyimi ve bilgisiyle dikkat çeken bir isim olan Tüten’in bu yeni görevi, TİMBİR’in danışma süreçlerinde ve stratejik kararlarında değerli bir katkı sunması beklenmektedir.

Ayrıca, TİMBİR’in İnternet Etik Kurulu’na da M. Fatih Tüten‘in atanması genel kurulda duyuruldu. Bu görev sayesinde Tüten, medya alanındaki etik standartların korunmasına ve internet medyasının güvenilirliğinin artırılmasına yönelik çalışmalara liderlik edecektir. Tüten’in bilgi birikimi ve profesyonel geçmişi, bu görevde başarılı bir şekilde yerine getirmesini destekleyecektir.

TİMBİR, Türkiye’nin en önemli internet medya birliklerinden biri olarak faaliyet göstermekte ve medya sektörünün gelişimine katkı sağlamaktadır. M. Fatih Tüten‘in yeni görevleri, birliğin daha da güçlenmesi ve medya sektöründeki etkinliğinin artırılmasına yönelik umutları yükseltmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu