Sivas Haberleri

TİGEP Başkanı TÜTEN: “15 Temmuz, Şanlı Milletimizin Zaferidir”

TIGEP Baskani TUTEN 15 Temmuz Sanli Milletimizin Zaferidir jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
TİGEP Başkanı TÜTEN: "15 Temmuz, Şanlı Milletimizin Zaferidir" | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

TİGEP Başkanı TÜTEN: “15 temmuz, şanlı milletimizin zaferidir”

“Bugün, milletimizin bağımsızlık ve milli dayanışma ruhunun en güçlü şekilde ortaya çıktığı, 15 Temmuz Bağımsızlık ve Milli Dayanışma Günü‘nü kutlamanın onurunu yaşıyoruz. Bu özel günde, Tüm İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları ve Profesyonelleri Derneği (TİGEP) olarak sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu paylaşmak istiyorum.

15 Temmuz 2016 tarihinde, hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Ancak, bu karanlık girişim, milletimizin azim ve kararlılığıyla boşa çıkarıldı. Türk halkı, tankların önüne göğsünü siper ederek, meydanlara akarak, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıktı. O gece, tüm dünyaya demokrasi sevdalısı Türk milletinin gücünü gösterdik.

Bugün, 15 Temmuz‘un yıldönümünde, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Onların fedakarlıkları sayesinde hür ve bağımsız bir Türkiye’de yaşıyoruz. Bu kutsal vatan topraklarını korumak için canlarını feda eden kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız.

TİGEP olarak, bağımsızlık ve milli dayanışma ruhunu yaşatmak, gençlerimizi vatanseverlik ve demokrasi bilinciyle donatmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

15 Temmuz Bağımsızlık ve Milli Dayanışma Günü‘nü bir kez daha kutluyor, milletimizin zaferiyle gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde, daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte devam edeceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu