Sivas Haberleri

#TERSİNEGÖÇ Sivaslı Yazılımcılarla Başladı

TERSINEGOC Sivasli Yazilimcilarla Basladi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
#TERSİNEGÖÇ Sivaslı Yazılımcılarla Başladı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Yazılımcılar Sivas’ta Buluştu

Sivas Teknoloji Topluluğu adı altında toplanan Sivaslı IT’ciler düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Etkinlik, Sivas’ta yaşayan remote çalışanlar başta olmak üzere, topluluğa dahil olmak isteyenlere kapılarını açtı ve etkinlik duyurularından haberdar olmak için Slack grubuna katılmalarını önerdi.

Gündem Sivas İmtiyaz Sahibi ve İş İnsanı Mehmet Erdem Tokuş, Sivas’ta yaşayan fakat dünyanın herhangi bir yerinde çalışabilen yazılımcıları, Tersine Göç tezlerinin can bulduğu bir ortamda bir araya gelerek tanıştıklarını belirtti.Tokuş, bu tür etkinliklerin, Sivas’ın teknoloji sektörünün gelişimine olumlu katkılar sağladığını ve Sivas’ta yaşayan remote çalışanların bir araya gelmesi için önemli bir fırsat sunduğunu vurguladı.

Sivas’ta Yaşıyor; Dünyada Çalışıyorlar
Dünyanın dört bir yanına Sivas’tan değer üreten pırlanta gibi yiğidoları kutlayan Tokuş, başarılarının devamını diledi. Sivas Teknoloji Topluluğu, gelecekte de benzer etkinlikler düzenleyerek Sivas’ta teknoloji sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Bu tür etkinlikler, Sivas’ta yaşayan remote çalışanlar için bir araya gelmek ve birbirleriyle etkileşim kurmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ayrıca, Sivas teknoloji sektörünün büyümesine de katkıda bulunarak, Sivas’ın bu alanda daha da öne çıkmasını sağlayacak.

Sivas Teknoloji Topluluğu, üyelerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre benzer etkinlikler düzenlemeyi ve topluluğun büyümesine katkı sağlamayı amaçlıyor.Topluluk, Sivas’ta yaşayan remote çalışanların birbirleriyle bağlantı kurması ve işbirliği yapması için bir platform sağlarken, aynı zamanda yeni fırsatlar için bir ağ oluşturma imkanı veriyor.

Bu etkinlikler, Sivas’ta yaşayan remote çalışanların bir araya gelmesine katkıda bulunarak, Sivas’ın teknoloji sektöründeki yerini güçlendirmesi için önemli bir adım oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu