Sivas Haberleri

Suşehri’nde Yepyeni Bir Dönem Başlıyor

Sivas’ın Suşehri ilçesinde yepyeni bir dönem başlıyor: Kent meydanı açıldı

Suşehri ilçesinde, eski hükümet konağı bölgesine hayata geçirilen ve 2 bin 500 metrekarelik geniş bir alana sahip olan kent meydanı projesi, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel’in incelemesi ve yetkililerden aldığı bilgilerle tamamlandı.

Belediye Başkanı Yüksel: Şehirler insanlar gibidir, bedeni ve ruhu vardır

Belediye Başkanı Yüksel, projenin ilçeye nefes aldıracak ve şehrin görünümüne önemli katkı sağlayacak bir çalışma olduğunu belirterek, “Şehirler insanlar gibidir, bedeni ve ruhu vardır. İlçemize nefes aldıracak, şehrin odak noktası haline gelecek meydan projemiz tamamlandı. Halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Tabii ki bir takım eksiklerimiz vardır. İnşallah o eksiklerimiz de zaman içerisinde giderilmiş olacak” dedi.

Gururunu yaşıyorlar

Suşehri’nin yeni çehresini şekillendiren kent meydanı projesi, ilçenin sosyal yaşamına ve kültürel etkinliklerine önemli bir katkı sunacak. Başkan Yüksel, projenin tamamlanmasıyla ilgili olarak halkın beklentilerini karşılamak adına sürekli çaba sarf ettiklerini vurgulayarak, ilçeye modern bir meydan kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

(AA)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu