Sivas HaberleriSpor

Sporseverler İçin Amatör Spor Haftası Başladı

Sporseverler için amatör spor haftası heyecanı

Sivas, sporun heyecanını ve enerjisini bir kez daha hissetmeye hazır! 9-15 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşen “Amatör Sporu Amatörlerin Omuzlarında Yükselmeye Devam Ediyor” sloganıyla başlayan etkinlikler, büyük bir coşkuyla başladı.

Sporseverler İçin Amatör Spor Haftası Heyecanı
Sporseverler İçin Amatör Spor Haftası Başladı

Haftanın açılışını yapan ilk etkinlik, İl Protokolü ve sporcuların katılımıyla gerçekleşen bir yürüyüş oldu. Kongre Müzesi bahçesinden başlayan yürüyüş, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde coşkuyla sona erdi. Katılımcılar, sporun birleştirici gücünü deneyimlerken etkinliğin başlangıcını coşkuyla kutladılar.

Amatör Spor Haftası’nın resmi açılışı, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Açılış töreni, sporcuların muhteşem gösterileriyle renklendi. Ayrıca, amatör spor kulüplerine spor malzemesi yardımı yapılmasıyla sporun daha fazla insana ulaşması ve yaygınlaştırılması hedeflendi.

Etkinlikler, “Amatör Sporu Amatörlerin Omuzlarında Yükselmeye Devam Ediyor” sloganıyla 9-15 Ekim tarihleri arasında sürecek. Açılış töreni, halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Bu hafta boyunca sporun birleştirici gücünü ve sağlığa olan katkısını kutlamaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu