Sivas Haberleri

Sivas’ta Kurbanlık Hisse Bedeli Belirlendi!

Sivas’ta kurbanlık hisse bedeli 15 bin 750 lira olarak belirlendi!

Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun’un açıklamasına göre; Hayat Ağacı Derneği, Kurban Bayramı öncesinde kurban hisse bedelini 15 bin 750 TL olarak belirledi.

Dernek, hemşehrilerini kesim sürecine dahil etme ve ihtiyaç sahiplerine destek olma konularında aktif bir rol üstleniyor.

Sivas'ta Kurbanlık Hisse Bedeli Bellirlendi!
2024 yılı için kurban hisse bedeli 15 bin 750 TL olarak belirlendi

2024 yılı için kurban hisse bedeli 15 bin 750 TL olarak belirlendi

Gerçekleştirmiş olduğu açıklamasında Başkan Adem Uzun, “Hayat Ağacı Derneğimiz, alan el ile veren eli buluşturmaya devam ediyor. Bu minvalde Kurban Bayramı kampanyamızı yeniden başlatmış bulunuyoruz. 2024 yılı için kurban hisse bedeli 15 bin 750 TL olarak belirlendi” şeklinde konuştu.

Sivas'ta Kurbanlık Hisse Bedeli Bellirlendi!
2. gününden itibaren kemiksiz 5 kg etler dernekten alınabilecek

2. gününden itibaren kemiksiz 5 kg etler dernekten alınabilecek

Açıklamalarının devamında Başkan Uzun, “Bayramın 1. günü kıymetli hemşehrilerimiz derneğimizi ziyaret edebilir ve kurban kesimine eşlik edebilirler. Katılamayan hemşehrilerimiz ise kısa mesaj yoluyla bilgilendirileceklerdir. Bayramın 2. gününden itibaren kemiksiz 5 kg etlerinizi derneğimizden alabileceksiniz. Bayramdan sonra sizlere göndereceğimiz şifreler yolu ile kendi kurbanınızın kesimini de izleyebileceksiniz. Kesilen kurbanların kalan etleri ise 2,5 kilogramlık paketler halinde hazırlanacak ve yıl boyunca ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırılacaktır.” ifadesini kullandı.

Son olarak Uzun, “Banka havalesi yolu ile bağış yapacak vatandaşlarımız ise 14 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar kampanyaya dâhil olabilirler. Kurban kampanyası başta olmak üzere hayır faaliyetlerimize destek olmak ve buradaki modern sistemi yerinde görmek isteyen tüm hemşehrilerimizi derneğimize bekliyoruz. Şimdiden tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu