EğitimSivas Haberleri

Sivas’ta Eğitimde İş Birliği

Sivas Millî Eğitim Müdürlüğü, Kurumlar Arası İş Birliğini Güçlendiriyor

Sivas İl Millî Eğitim Müdürlüğü, kurumların çalışmalarının değerlendirildiği önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Millî Eğitim Müdürü Necati Yener’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Sivas’ın eğitim kurumlarının faaliyetleri gözden geçirildi.

Toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürü Necati Yener‘in yanı sıra Şube Müdürü Resul Çatal ve kurum müdürleri katıldı. Millî Eğitim Müdürü Yener, toplantıda Sivas Öğretmenevi, Halk Eğitimi Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bilim ve Sanat Merkezi, Buruciye Bilim ve Sanat Merkezi, Olgunlaşma Enstitüsü, Sultan Şehir MTAL ve Dr. Sadık Ahmet Mesleki Eğitim Merkezi’nin yürüttüğü projeler hakkında bilgi aldı.

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Yener, İş Birliği Çağrısını Vurguladı

Toplantıda, gelecek yıl içinde yapılacak çalışmalar, kurumlar arası iş birliğinin artırılması, kurumların beklentileri ve uygulanması planlanan projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Millî Eğitim Müdürü Yener, kurum müdürlerinden kendi faaliyet alanlarıyla ilgili yeni projeler geliştirmelerini isteyerek, “Her alanda en iyi performansla çalışmalarımızı yürütecek, hizmetlerimizi etkin, verimli ve en iyi şekilde yürütmek için gereken planlamaları yapacağız. Kurumlarımızın verim ve üretkenliğinin artırılması için işbirliği içerisinde çalışmamız gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Millî Eğitim Müdürü Yener, kurum müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinlediği toplantının, Sivas’ın eğitim alanındaki başarılarına katkı sağlamak amacıyla büyük önem taşıdığını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu