EğitimSivas Haberleri

Sivas’ta 150 Öğrenciye Kışlık Yardım

Isıtılan kalpler: Sivas’ta 150 öğrenciye kışlık yardım

Sivas’ın 37. Bölge Eczacı Odası, geleneksel “Minik Kalpler Üşümesin” kampanyası kapsamında 150 öğrenciye kışlık mont ve bot desteği sağladı. Kampanyanın 7. yılında gerçekleştirilen yardımlar, öğrencilerin yüzlerine mutluluk ve sıcaklık getirdi.

Emek veren meslektaşlarımıza teşekkür ederiz

Başkan Bahadır Eren, kampanyanın amacının miniklerin ve gençlerin her zaman yanında olmak olduğunu belirterek, “Değerli meslektaşlarımızın katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz bu kampanya sayesinde kış aylarında ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve mont yardımında bulunuyoruz. Emek veren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Sivasta 150 Ogrenciye Kislik Yardim1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas’ta 150 Öğrenciye Kışlık Yardım

İlk ve orta dereceli okullardaki öğrencilere yönelik düzenlendi

İlk ve orta dereceli okullardaki öğrencilere yönelik düzenlenen kampanya kapsamında, okul müdürleri tarafından belirlenen öğrencilere kışlık giyim yardımları ulaştırıldı. Minik öğrenciler, 37. Bölge Sivas Eczacı Odası üyelerinin desteğiyle aldıkları mont ve botlarla büyük bir sevinç yaşadı.

Geleceğe yapılan anlamlı bir katkı

Okul yöneticileri ve öğrenciler, her yıl düzenlenen bu anlamlı kampanya ile öğrencilere sağlanan destek için 37. Bölge Sivas Eczacı Odası Başkanlığı üyelerine teşekkür ettiler. Kampanyanın sosyal sorumluluk bilinciyle sürdürülmesi, bölgedeki çocukların ve gençlerin geleceğine yapılan anlamlı bir katkı olarak öne çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu