Sivas HaberleriSivas Spor Haberleri

Sivassporlu Oyunculardan Tepki Yağdı

Sivassporlu oyunculardan hakemlere tepki Yağdı

Sivasspor’un futbolcularından Charis Charisis ve Caner Osmanpaşa, Fenerbahçe ile oynanan maçın ardından hakem kararlarına sert bir şekilde eleştiri getirdi.

Charisis, “Hakemle ilgili sıkıntımız var. Çok net bir penaltımız var, verilmedi. Rakip defans oyuncusuna çok hafif dokundum, sarı kart gördüm” diyerek maçtaki hakem kararlarına dikkat çekti.

Sivassporlu Oyunculardan Tepki Yagdi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Fenerbahçe’nin kazanmak için böyle şeylere ihtiyacı yok

Fenerbahçe’nin kazanmak için böyle şeylere ihtiyacı yok

Charisis, Dzeko’nun kendisine yaptığı faulün verilmemesi ve Samba Camara’ya yapılan faulün hakem tarafından göz ardı edilmesi gibi olaylara vurgu yaparak, “Hakemler neden böyle yaptı anlamıyorum. Fenerbahçe’nin kazanmak için böyle şeylere ihtiyacı yok. Zaten ben Fenerbahçe hakkında bir ithamda bulunmuyorum. Hakemler bariz ve büyük hatalar yaptılar. Hakemler bu hataları nasıl yapıyor? Anlayamıyorum” ifadelerini kullandı.

Sivassporlu Oyunculardan Tepki Yagdi 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bütün Anadolu takımlarına yapılıyor!

Bütün Anadolu takımlarına yapılıyor!

Sivasspor’un diğer önemli ismi Caner Osmanpaşa da benzer bir görüşü paylaştı. Osmanpaşa, Fenerbahçe maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Bütün Anadolu takımlarına yapılıyor. Bizim ekmek paramız yok mu? Bizim bir mücadelemiz yok mu?” şeklinde sert eleştirilerde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu