Sivas Spor Haberleri

Sivasspor’dan Stadyum Açıklaması

Sivasspor’dan stadyum aydınlatması hakkında açıklama

Türkiye’de ilk kez, Avrupa’da ise sayılı stadyumda bulunan gece aydınlatma projesi kapsamında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda 400 ayrı koreografinin yanı sıra her türlü yazı da stadyum gövdesine yazılabildiği bilgisi paylaşıldı.

Sivasspordan Stadyum Aciklamasi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivasspor’dan stadyum aydınlatması hakkında açıklama

Gelir sağlamak amacı ile yapılacak

Bu kapsamda Sivasspor, yeni bir gelir sağlamak amacıyla stadyum gövdesine reklam ve önemli günler için mesaj alımı çalışmaları için denemelerde bulundu.

Sivasspor’dan yaşanan durum ile ilgili açıklama

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, stadyum gövdesine eklenecek yazıların sadece reklam amaçlı olmayacağı, aynı zamanda özel günler için mesaj alımına da olanak tanıyacağı belirtildi. Bu adım, kulübün gelir kaynaklarını çeşitlendirme amacını taşıyor.

Dün akşam saatlerinde stadyum gövdesine yazılan yazı sosyal medyada gündeme oturmuştu. Sivasspor’un bu durum hakkında ise paylaşımı ise: “Tamamen kulübümüzün bilgisi ve kontrolü dahilinde yapılmış olup hacklenme gibi bir durum söz konusu değildir.” şeklinde oldu.

Reklam çalışmaları tamamlandıktan sonra Sivasspor, detaylı açıklama ve iletişim bilgileri daha sonra paylaşacağını duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu