Sivas HaberleriSivas Spor Haberleri

Sivasspor, Taraftarlarını Maça Çağırıyor

Deplasman tribün kapasitesi artıyor: Sivasspor, taraftarını maça çağırıyor

Sivasspor’un basın sözcüsü Gökhan Karagöl, kulübün ekonomik yapısını güçlendirmek amacıyla taraftarlarına seslendi. Karagöl, misafir takım tribününün kapasitesini yüzde 5’ten yüzde 30’a çıkarmayı hedeflediklerini ve bunun için taraftarlardan destek istediklerini dile getirdi. Kulüp, önümüzdeki maçlar için taraftarlarına kombine almalarını tavsiye ediyor.

Sivasspor Taraftarlarini Maca Cagiriyor 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivasspor, Taraftarlarını Maça Çağırıyor | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Karagöl, “Taraftarlarımızı maça davet ediyoruz, bilet fiyatlarımız ekonomik. Kombinelerimiz daha ekonomik. Önümüzdeki maçlar için taraftarlarımıza kombine almaları gerektiklerini söylüyoruz çünkü deplasman tribünü kapasitemizi yüzde 30’a çıkarmayı düşünüyoruz. Bütün takımlara eşit seviyede verip buradan da bir maalesef gelir elde etmek zorundayız. Bu hususta taraftarımıza uygun fiyatlı kombine almaları gerektiklerini dile getiriyoruz. Çünkü büyük maçlarda bilet fiyatlarımız daha pahalı olacak. Şimdiden kendilerine böyle bir çağrı yapmış olalım.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sivasspor, taraftarlarına bir fırsat sunarken, ekonomik kombine biletlerle taraftarların desteğini bekliyor. Bu adım, kulübün gelir elde etmesine yardımcı olacak ve taraftarları büyük maçlar için uygun fiyatlarla tribünlerde yer alabilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu