Sivas Spor Haberleri

Sivaslıların Teknik Direktör Tercihi Kim?

Anket sonuçları: Sivaslıların teknik direktör tercihi kim?

Servet Çetin’in takımdan ayrılması ile Sivasspor’da teknik direktör arama çalışmaları hızlandı. Çetin’in takımdan ayrılmasıyla Sivasspor’da Rıza Çalımbay, Bülent Uygun, Sergen Yalçın, Ersun Yanal, Aykut Kocaman gibi isimler gündeme geldi.

Sivaslilarin Teknik Direktor Tercihi Kim 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivaslılar Sergen Yalçın dedi

Sivaslılar Sergen Yalçın dedi

Gündem Sivas Instagram hesabımız üzerinden yaptığımız anketle Sivaslı hemşerilerimizin Sivasspor’da görmek istediği isim %36 ile Sergen Yalçın oldu.

Gündem Sivas olarak ‘Sizce Sivasspor’un yeni teknik direktörü kim olmalı?’ adlı paylaşmış olduğumuz ankette 356 kullanıcı katılım sağladı. Rıza Çalımbay, Bülent Uygun, Sergen Yalçın ve Diğer adaylar olmak üzere dört seçenekten oluşturduğumuz ankette 356 oyun 127’si Sergen Yalçın’dan yana oldu.

Sivaslilarin Teknik Direktor Tercihi Kim 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Çalımbay ikinci tercih

Çalımbay ikinci tercih

Anket sonuçlarında Sivaslıların ikinci tercihi Sivas’ta iki farklı dönemde görev yapmış Rıza Çalımbay oldu. Çalımbay, yapılan anket sonucunda 100 oy ile %28’le Yalçın’ın ardından ikinci oldu. Sivasspor’da son günlerde adı sıkça geçen Bülent Uygun ise 87 oy ile ankette üçüncü olurken 42 kullanıcı ise takımın başında başka bir isim görmek istediğini belirtti.

Sivaslilarin Teknik Direktor Tercihi Kim 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bülent Uygun ismi ön planda

Bülent Uygun ismi ön planda

Öte yandan Sivasspor’un Bülent Uygun’u gündemine aldığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre bir dönem Sivasspor’u çalıştıran Bülent Uygun ismi ön plana çıktı. Tecrübeli teknik direktör ile ilk görüşme sağlanırken, konuyla ilgili kulüpten kısa sürede açıklama yapılması bekleniyor. Bülent Uygun’un Sivasspor’a imza atması halinde Kayserispor maçında takımın başında olacak.

(Gündem Sivas) – Bilal Çakmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu