Sivas Haberleri

Sivaslıların Mekanı Bayramda Yoğun İlgi Gördü

Sivaslıların mekanı bayramda yoğun ilgi gördü: Paşabahçe Mesire Alanı doldu taştı

Sivas’ta bulunan ve yıl içerisinde on binlerce vatandaşı ağırlayan Paşabahçe Mesire Alanı, Kurban Bayramı’nda da doldu taştı. Bayram tatili için Sivas’a gelen vatandaşlar, mesire alanında yoğunluk oluşturdu.

2024 • Gundem Sivas Haber 32 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Paşabahçe bayramda da Sivaslıların vazgeçilmezi oldu

Paşabahçe bayramda da Sivaslıların vazgeçilmezi oldu

Sivas kent merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Paşabahçe Mesire Alanı Kurban Bayramı’nda da misafirlerini ağırlıyor. Bayram tatilini fırsat bilerek Sivas’a gelen gurbetçiler, Sivas’ta hafta sonlarının vazgeçilmezi haline gelen mesire alanlarında vakit geçiriyor. Mesire alanında bulunan kamelyaları sabahın erken saatlerinde tutan vatandaşlar, gün boyu birçok etkinlik yapıyor. Spor parkları, yürüyüş yolları ve doğaseverlere hitap eden güzelliğiyle her yıl on binlerce vatandaşı ağırlayan Paşabahçe, temiz havası ve ferah ortamı ile ilgi görüyor.
Bayram tatilini ailesi ile birlikte değerlendirdiğini belirten Davut Gül, “İslam âleminin bayramını kurbanla süsledik. Allah’a kurbanlarımızı eda ettik. Çocuklarla boş vakitlerimiz değerlensin, aile boyu bir keyif olsun diye mesire alanında değerlendiriyoruz. Paşabahçe Mesire Alanında vakit geçiriyoruz” dedi.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu