Sivas Haberleri

Sivaslı İş İnsanları, Bu Özel Haber Sizler İçin

Sivas Bedensel, Zihinsel Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Başkanı Halil Geçkil, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından deprem bölgesine yardım gönderdiklerini açıkladı. Geçkil, AFAD ve Valilik koordinasyonunda önce depremzedelere yardımlarda bulunduklarını, ardından ise Sivas’ta yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Dernek olarak hayırsever vatandaşların gönderdiği çocuk ve yaşlı bezlerini engelli ailelere ulaştırdıklarını ve temel gıda yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere dağıttıklarını ifade eden Geçkil, depremzedeler için ise hala çocuk bezine ihtiyaçlarının olduğunu vurguladı.

Başkan Geçkil, “Depremzedelerin yanında olmak ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek bizim için önemli. Hayırsever vatandaşlarımızın desteği sayesinde bu çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz. Ancak depremzedeler için hala çocuk bezine ihtiyacımız var. Hayırsever vatandaşlarımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek vereceğine inanıyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu