Sivas Haberleri

Sivas’ın Ayazına Meydan Okuyamadı

Kahraman örümcek adam, Sivas’ın ayazına meydan okuyamadı: İlk soğukta monta sığındı

Türkiye’nin kahramanı olarak bilinen yerli Örümcek Adam, ülkenin en soğuk illerinden biri olan Sivas’ta zorlu bir mücadeleye girişti. İzmir’de mankenlik ve animasyon sektöründe çalışan Ayaz Koç’un, çocuklara ücretsiz gösteriler yapmak amacıyla başlattığı 81 il turu, Sivas’ın buz gibi soğuk havasına direnemedi.

Sivasin Ayazina Meydan Okuyamadi1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas’ın Ayazına Meydan Okuyamadı

Kostümünün üzerine mont giydi

Tarihi kent meydanında Sivaslılarla buluşan Örümcek Adam, fotoğraf çektirme etkinliği düzenledi. Ancak uzun süren bekleyişin ardından soğuk havanın etkisiyle üşüyen kahraman, kostümünün üzerine mont giyerek Sivaslılarla poz vermek zorunda kaldı. Koç, “Sivas soğuk sizinle konuşurken bile soğuktan titriyorum” diyerek Sivas’ın sert iklimine dikkat çekti.

İzleyicilerden Eyüp Yiğit: Burada durmak kolay bir iş değil

İzleyicilerden biri olan Eyüp Yiğit, yerli Örümcek Adam’ın 81 ili dolaşmasını takdirle karşıladığını belirterek, “Hava çok soğuk, kendisine başarılar diliyorum. Burada durmak kolay bir iş değil, kendisi de üşüdü. İnsanların tepkisi güzel oluyor, ben de fotoğraf çektirdim” şeklinde konuştu.

Sivasin Ayazina Meydan Okuyamadi2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas’ın Ayazına Meydan Okuyamadı

Yerli Örümcek Adam, soğuk havaya rağmen hayalini gerçekleştirme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. İlerleyen günlerde Diyarbakır’da yeni bir serüvene adım atacak olan kahramanımız, insanlara umut olma amacını yüksek bir azimle sürdürüyor.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu