Sivas HaberleriSivas Spor Haberleri

Sivas Gençler A-B Karate Şampiyonları Belli Oldu

Mücadele dolu anlar: Sivas gençler A-B karate şampiyonları belli oldu

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Karate İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Okullar Arası Gençler A-B Karate İl Birinciliği müsabakaları, heyecan dolu anlara sahne oldu. Mecnun Otyakmaz Spor Salonu’nda gerçekleştirilen mücadelede, yaklaşık 50 genç karateci, yeteneklerini sergileyerek birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Madalyaları takdim edildi

Şehrin genç sporcularının gösterdiği üstün performansın ardından dereceye giren isimlere, Sivas Gençlik ve Spor Okul Sporları Şube Müdürü Ergün Çoban, Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten ve antrenörler tarafından madalyaları takdim edildi. Renkli görüntülere sahne olan törende sporcular, elde ettikleri başarılarla gurur yaşadı.

Ergün Çoban: Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum

Turnuva sonunda konuşan Sivas Gençlik ve Spor Okul Sporları Şube Müdürü Ergün Çoban, genç sporcuların ortaya koyduğu performanstan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu müsabakalarda gösterilen azim ve yetenek, Sivas’ın spor potansiyelini bir kez daha ortaya koydu. Gençlerimizin bu başarıları, onların gelecekteki başarılarının habercisi niteliğinde. Sivas’ı gururlandırdıkları için tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu