Sivas İş İlanları

Sivas BTÜ’de Öğretim Üyesi Alımı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde öğretim üyesi ilanı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (SBTÜ), akademik birimlerine öğretim üyesi ve eleman alımı yapacak. İlan, 19 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecektir. Üniversitenin Rektörlüğü tarafından yapılan duyuruda, ayrıntılar şu şekildedir:

Üniversite, 2547 Sayılı Kanun ve ilgili yönetmelikler çerçevesinde öğretim üyeliği alacak. Profesör kadroları ile Doçent kadroları daimi statüde olacak ve başvurular, online olarak yapılacaktır.

Sivas BTUde Ogretim Uyesi Alimi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde öğretim üyesi ilanı

Başvuru koşulları

Başvuruda bulunacak adaylar, belirlenen unvanlara göre şartları sağlamalıdır. Profesör unvanına sahip adaylar, sadece Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvurabilirken, Doçent unvanına sahip olanlar sadece Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvurabilecektir.

Gerekli belgeler ve başvuru adresi

Başvuruda istenen belgeler, Üniversitenin web sayfasında detaylı olarak açıklanmıştır. Adaylar, gerçeğe aykırı beyanda bulunmamalı ve eksik belgeli başvurulardan kaçınmalıdır. Başvuru adresi ise Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü, Gültepe Mah. Mecnun Otyakmaz Cad. No:1, 58100 Merkez-SİVAS şeklindedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu