Sivas Spor Haberleri

Servet Çetin’den Yunus Emre Konak Yorumu

Servet Çetin’den çarpıcı Yunus Emre Konak açıklaması

Sivasspor’un eski teknik direktörü Servet Çetin, yaptığı açıklamalarda ayrılık süreci ve eski öğrencisi Yunus Emre Konak hakkında çarpıcı sözler sarf etti.

Servet Çetin, “Sivasspor’da oyuncularımdan Allah razı olsun bana destek oldular, kalmamı istediler. Ben de üzüldüm ayrıldığım için ama bazı şeyler oluştu ayrılmak zorunda kaldım” diyerek ayrılık sürecinden bahsetti. Çetin, maddi manevi katkılarına vurgu yaparak, “Futbolculuğum döneminde bonservis kazandırdım şimdi de Yunus Emre Konak’ın transferi var. Yunus’a oynatarak şans verdim” şeklinde konuştu.

Servet Cetinden Yunus Emre Konak Yorumu 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Yunus Emre Konak, Sivasspor’dan Premier Lig’e transfer oldu

Yunus Emre Konak, Sivasspor’dan Premier Lig’e transfer oldu

Yağız Sabuncuoğlu’nun son paylaşımında heyecan verici bir transfer haberi var! Sivasspor ve Brentford, Yunus Emre Konak transferi için 3.5 Milyon Euro ve ek bonuslar karşılığında anlaşmaya vardı. Bu transferde Türk futbolunun yetenekli genç ismi Yunus Emre Konak, Brentford’un B Takımı’na katılarak kariyerine Premier Lig’de devam edecek.

Çetin’den Yunus Emre yorumu

Yunus Emre Konak’ın adı, İngiltere Premier Lig takımı Brentford’a transferle anılmıştı. Servet Çetin, konuyla ilgili olarak, “Yunus Emre Konak ile konuştum kendisi beni aradı. Yunus Emre Konak’a sıfır katkısı olanlar sahiplenmeye çalışıyor. Ben de izliyorum, gözlemliyorum. Çocuk imzayı atsın ben de açıklamaları yapacağım” ifadesini kullanarak transfer sürecini detaylandırdı.

Servet Cetinden Yunus Emre Konak Yorumu 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Teknik direktörlük hedefleri

Teknik direktörlük hedefleri

42 yaşındaki Çetin, teknik direktörlük kariyerine dair, “Ben 7 yıl boyunca Süper Lig’de yardımcı antrenörlük yaptım. Hedefimiz inşallah iyi yerlere gelmek. Biz çalışıyoruz, biz çalışınca kapılar elbet açılacak. Biz çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Ayrıca, “Yunus Emre’yi kazandırmak önemliydi” diyerek öğrencisinin geleceği hakkında umutlu sözler sarf etti.

(Radyospor)

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın!
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu