Sivas Seçim 2024

Reha Kars, Üretken Belediyecilik için Harekette

Reha Kars, Sivas’ta üretken belediyecilik için harekete geçiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars, MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ve MHP Sivas İl Teşkilatı ile basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Düzenelen basın toplantısında MHP Sivas belediye başkan adayı Reha Kars, basın mensupları ile bir araya geldi ve kendisini tanıttı.

Reha Kars Uretken Belediyecilik icin Harekette 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Üretken belediyecilik anlaşını hayata geçirmek istiyoruz

Kahvaltı toplantısı olarak düzenlenen organizasyonda, kahvaltının ardından Sivas MHP Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ, MHP Sivas İl Başkanı Hakan Uygun konuşma gerçekleştirdi. Uygun’un konuşmasının ardından MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars konuşma gerçekleştirdi. Başkan adayı Kars’ın konuşmasının ardından Sivas MHP Milletvekili Ahmet Özyürek’in konuşması ile program fotoğraf çekimleriyle son buldu.

Üretken belediyecilik anlaşını hayata geçirmek istiyoruz

Reha Kars; yapmış olduğu konuşmada, “Değerli basın mensupları, hoş geldiniz. Sayın Milletvekilimiz ve gayemiz Ahmet Özyürek’e, İl Başkanıma, İlçe Başkanıma, Ocak Başkanıma, Kadın Kolları Teşkilatı Başkanıma, Kamu Sen İl Başkanıma ve diğer sendika başkanlarına, teşkilat üyelerimize ve yöneticilerimize hoş geldiniz. Şehrimizi daha iyi hizmetle buluşturmak, üretken belediyecilik anlayışını hayata geçirmek amacıyla buradayız.

Reha Kars Uretken Belediyecilik icin Harekette 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Vatan sevgisi ile daha iyi gelecek sunmak istiyoruz

Vatan sevgisi ile daha iyi gelecek sunmak istiyoruz

Öncelikle şeref duyduğumu ve onurlandığımı ifade etmek isterim. Sayın Genel Başkanımız, Doktor Devlet Bahçeli’nin bana verdiği bu görevle buradayım. Vatan sevgisi ve millete hizmet anlayışıyla şehrimize daha iyi bir gelecek sunmak istiyoruz.

Reha Kars Uretken Belediyecilik icin Harekette 6 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Şehrimizin en temel sorunlarını çözeceğiz

Şehrimizin en temel sorunlarını çözeceğiz

Üç aylık hazırlık sürecinde, şehrimizi daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışıyoruz. Şehrimizdeki sorunları tespit ettik ve çözüm önerilerimizi paylaşmak istiyoruz. Şehrimizin en temel sorunlarından biri olan su problemini mühendislik yaklaşımlarıyla çözeceğimizi belirtmek isterim.

Diğer önemli bir konu ise şehrimizdeki trafik sorunudur. Ulaşım sorununu çözerek şehrimizin sosyal hayatını canlandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca imar sorunlarına yönelik yeni bir belediyecilik anlayışıyla yaklaşarak şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.

Reha Kars Uretken Belediyecilik icin Harekette 4 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Liyakat, bilgi ve doğru öngürüyle Sivas’ı taşıyacağız

Liyakat, bilgi ve doğru öngürüyle Sivas’ı taşıyacağız

Bu konulardaki detaylı projelerimizi önümüzdeki iki hafta içinde sizlerle ve halkımızla paylaşacağız. Şehrimizi planlı gelişme, liyakat, bilgi ve doğru öngörülerle geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. İlgilinize teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Reha Kars Uretken Belediyecilik icin Harekette 5 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Basın, bizim ulaşamadığımız her eve ulaşabiliyor

Basın, bizim ulaşamadığımız her eve ulaşabiliyor

Reha Kars’ın konuşmasının ardından Milletvekili Ahmet Özyürek; yapmış olduğu konuşmada: “Basınımız çok değerli temsilcileri, çok değerli İl Başkanım, Merkez İlçe Başkanım, Ülkü Ocaklarımızın çok kıymetli başkanı, değerli il yöneticilerimiz, ilçe yönetcilerimiz, ve değerli yöneticilerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Bugün sayın Reha Kars kardeşimizin basınla tanışması için bir program düzenledik. Basın bizim ulaşamadığımız her vatandaşımıza duyurabiliyor. Sizler bizim için çok önemlisiniz.

Belediye Başkanımız kendi düşüncelerini paylaştı. Biz kendimiz, Sivas’ın büyümesi için gelişmesi için bir hedef koyduk. Bunun için bir çalışma yapalım istedik.” sözlerini kullandı.

Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu