Sivas Haberleri

Pınar Dağdelen, ‘Deli Sevda’ İle Dinleyenlerini Kendine Hayran Bıraktı

Pinar Dagdelen Deli Sevda Ile Dinleyenlerini Kendine Hayran Birakti jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Pınar Dağdelen, 'Deli Sevda' İle Dinleyenlerini Kendine Hayran Bıraktı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Pınar Dağdelen, ‘Deli Sevda’ ile dinleyenlerini kendine hayran bıraktı

Divriği‘nin yetiştirdiği başarılı halk müziği sanatçısı Pınar Dağdelen, müzik dünyasında yeni bir başarıya imza attı. Kendisi tarafından seslendirilen ‘Deli Sevda‘ adlı şarkısının klibi, müzik severlerle buluştu. Türk halk müziğinin sevilen isimlerinden olan Pınar Dağdelen’in bu yeni klibi, sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Klibin söz ve müziği Bedih Yoluk‘a, müzik yönetmenliği ise Zafer Dalgıç‘a ait. Klipte görsel yönetmenlik ise Yekta Özbilen tarafından üstlenildi. ‘Deli Sevda‘ şarkısının yapımcılığını Özdemir Müzik (Cafer Özdemir) üstlendi. Pınar Dağdelen‘in saç ve makyajı Hakan Güler ve Saime Saime tarafından yapıldı. Styling ve tasarım çalışmaları ise Sibel Özgür tarafından gerçekleştirildi. Fotoğraf ve video çekimlerini ise Levent Çekiç (Çekiç Medya) üstlendi. Klip çekimlerinin gerçekleştirildiği mekan ise Orhan Delipınar oldu.

Pinar Dagdelen Deli Sevda Ile Dinleyenlerini Kendine Hayran Birakti2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Pınar Dağdelen, 'Deli Sevda' İle Dinleyenlerini Kendine Hayran Bıraktı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Pınar Dağdelen, klip için yaptığı açıklamada değerli hocalarından Selahattin Alpay‘a, Cahide Candan‘a, Suna Gürler‘e ve Mustafa Dinç abisine katkılarından dolayı teşekkür etti. Sanatçı, müziğe olan aşkının ve tutkusunun her geçen gün arttığını belirtti.

Divriği‘nin yetiştirdiği yetenekli sanatçı Pınar Dağdelen, seslendirdiği türküler ve albümleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip. Yaptığı müzik çalışmalarıyla Türk halk müziğine yeni bir soluk getiren Dağdelen, bu kliple de müzikseverlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor. ‘Deli Sevda‘ adlı klip, internet üzerinden ve müzik kanallarında yayınlanarak geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Pınar Dağdelen‘in başarılı müzik kariyerinin yeni bir dönemine giriş yapan bu klip, Türk halk müziği tutkunları tarafından merakla bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu