Sivas Haberleri

Olgun’dan Görevden Ayrılma Kararı

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun’un Görevinden Ayrılma Kararı

Sivas Belediyesi‘nin önde gelen isimlerinden biri olan Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun, seçimlerin ardından üstlendiği başkan yardımcılığı görevinden sağlık sorunları nedeniyle ayrıldı. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ile yaptığı görüşme sonucunda görevinden affını isteyen Olgun’a, Başkan Bilgin tarafından onay verildi.

Olgun'dan Görevden Ayrılma Kararı
Olgun’dan Görevden Ayrılma Kararı

Levent Olgun’un sağlık sorunlarına odaklanma kararı, hem kendi sağlığına olan duyarlılığı hem de Sivas Belediye Başkanlığı’na daha fazla enerji ve zaman ayırabilme amacını taşıdığını gösteriyor. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Olgun’un bu isteğini anlayışla karşılayarak görevinden ayrılmasına onay verdi.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun'un Görevinden Ayrılma Kararı
Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun’un Görevinden Ayrılma Kararı

Sivas Belediyesi Yeni Belediye Başkanı Yardımcısı Kenan Karataş Oldu

Levent Olgun’un başkan yardımcılığı görevinden ayrılmasının ardından boşalan koltuğa ise Belediye Fen İşleri Müdürü Kenan Karataş atanarak yeni başkan yardımcısı olarak göreve başladı. Karataş, deneyimi ve bilgisiyle Sivas Belediyesi’nin hizmetlerini daha da ileriye taşıma konusundaki kararlılığını gösterdi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Levent Olgun’a hizmetleri için teşekkür ederken, yeni başkan yardımcısı Kenan Karataş’a başarılar diledi. Belediye, halka daha iyi hizmet sunma ve kentimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirme konusundaki çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu