Eğitim

Öğrenciler İngilizceyi Koridorlarda Keşfediyor

Sivaslı öğrenciler İngilizceyi koridorlarda keşfediyor

Sivas’ta öğrencilere İngilizce öğrenmeyi eğlenceli kılmak amacıyla başlatılan bir proje, Danişment İlkokulu, Lütfullah Bilgin İlkokulu ve Gazi Osman Paşa İlkokulu’nda hayata geçirildi. 27. dönem Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin bağışlarıyla oluşturulan ‘İngilizce Koridorları’, öğrencilere teneffüs aralarında keyifli bir öğrenme ortamı sunacak.

Ogrenciler Ingilizceyi Koridorlarda Kesfediyor1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Öğrenciler İngilizceyi Koridorlarda Keşfediyor

İngilizce Koridoru

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kendi mahallemde bulunan Danişment İlkokulu’nda öğrencilerimizin eğitiminde faydalı olabilmesi için ‘İngilizce Koridoru’ oluşturalım istedik. Bu okulun birçok aşamasında benim emeğim var. Benim için çok özel bir mahalle ve okul. İlk etapta 3 okulumuzda ‘İngilizce Koridoru’ açılışı yapacağız. Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin kullanımına sunacağız. Çocuklarımız çağın eğitim ihtiyaçlarına göre yetişecek ve öğrenecekler. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Ogrenciler Ingilizceyi Koridorlarda Kesfediyor jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Öğrenciler İngilizceyi Koridorlarda Keşfediyor

Dil eğitimi

Proje kapsamında oluşturulan İngilizce Koridorları, öğrencilere dil eğitimini daha çekici ve etkili bir hale getirerek, öğrenme sürecini desteklemeyi amaçlıyor. Bu yenilikçi adım, öğrencilerin teneffüs aralarında hem eğlenmelerine hem de İngilizce dilindeki becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyacak.

Ogrenciler Ingilizceyi Koridorlarda Kesfediyor2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Öğrenciler İngilizceyi Koridorlarda Keşfediyor

Sivaslı öğrenciler, artık dil eğitimini sadece sınıf içinde değil, özel olarak tasarlanmış bu koridorlarda da keyifli bir şekilde sürdürecek.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu