Sivas Haberleri

Müteahhitler, Adem Başkan ile SİMDER Sahurunda Buluştu

Sivaslı müteahhitler, Başkan Adem Uzun ile SİMDER sahurunda buluştu

Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, Sivas İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (SİMDER) düzenlediği sahur programına katıldı.

Muteahhitler Adem Baskan ile SIMDER Sahurunda Bulustu 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivaslı müteahhitler, Başkan Adem Uzun ile SİMDER sahurunda buluştu

Sivas’ın gelişmesine katkı sağlayan, inşaat sektörün temsilcilerine teşekkürlerini ileten Uzun, yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik etti. Gerçekleştirilen sahur programına Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, Başkan Uzun’un heyeti, SİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Fatih Aslan, SİMDER Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş katıldı.

Muteahhitler Adem Baskan ile SIMDER Sahurunda Bulustu 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
“Muhsin Başkandan size bir hediye getirdim”

“Muhsin Başkandan size bir hediye getirdim”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren SİMDER Başkanı Aslan, “Seçim sürecinde bir takım sivil toplum kuruluşları bir takım siyasi partilere yakınlık gösteriyorlar. Biz bu konuda düşüncemizi şu yönde ortaya koyduk, sivil toplum kuruluşları bünyelerinden çok farklı siyasi görüşlerden insanların bulunduğu yapılardır. Burada, insanlar siyasi görüşlerinden dolayı bir araya gelmemişlerdir” dedi.

Muteahhitler Adem Baskan ile SIMDER Sahurunda Bulustu 5 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivaslı müteahhitler, Başkan Adem Uzun ile SİMDER sahurunda buluştu

Açıklamalarının devamında ise Başkan Aslan, “Belediye Başkanımız sayın Adem Uzun, seçimi kazandığında Tacettin Dergahına giderek Muhsin Başkana bir hediye götürdü. Sana, Sivas’ı getirdim demişti. Bende size Muhsin Başkandan bir hediye getirdim. Bazı insanlar, öldükten sonra dahi memleketine hizmet edebiliyorlar. Biz bunu gördük, rabbim inşallah bizleri de öldükten sonra memleketimize, sizlere hizmet edebilecek kişiler yapmayı nasip etsin. Bu da Muhsin Başkanın size hediyesi, ben de size bunu getirdim” ifadelerini konuştu.

Muteahhitler Adem Baskan ile SIMDER Sahurunda Bulustu 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
“1 Ocak’tan sonra çok hareketli bir Sivas olacak”

“1 Ocak’tan sonra çok hareketli bir Sivas olacak”

SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan’ın konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, “Bayram sonrasında belediyemizin üst düzey yöneticilerinin hepsi görevine başlayacak şekilde çalışmalarımızı başlatmış olacağız. Artık şunu istiyoruz, Sivas büyüsün istiyoruz. Sivas, gelişsin istiyoruz. Artık Sivas’ta özellikle girişimci kardeşlerimizin önünün kapatılmamasını istiyoruz. O yüzden elimden gelen her türlü gayreti, çabayı göstereceğim. 1 Ocak’tan itibaren çok hareketli bir Sivas göreceğiz. 1 Ocak’a kadar da hareketli bir Sivas olacak ama 1 Ocak’tan sonra, bütçeyi de kendimiz oluşturduktan sonra 2025 yılında, 2026, 2027, 2028 çok hareketli bir Sivas olacak, göreceksiniz” şeklinde açıklamalarını dile getirdi.

Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’un özgeçmişine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.
Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu