Sivas Haberleri

MÜSİAD’ın Desteklediği ve Yarın Son Günü olan SİVYAP’a Büyük İlgi

MÜSİAD’ın Desteklediği ve Yarın Son Günü olan SİVYAP’a Büyük İlgi

Sivas’ta geçtiğimiz Perşembe günü açılışı yapılan, MÜSİAD Sivas ve SİMDER ev sahipliğinde düzenlenen SİVYAP 2024 Fuarı yoğun katılımlar ile ziyaretçilerini konuk etmeye devam ediyor.

MÜSİAD Sivas’ın desteklediği SİVYAP Fuarı Sivas’ta ilgi görüyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas öncülüğünde Başkan Uğur Görgen liderliğinde Sivas Protokolünün katılımları ile açılışı yapılan SİVYAP 2024 Fuarı yarına (21 Nisan) kadar ziyaretçilerini konuk edecek.

MUSIADin Liderliginde SIVYAP Fuari Ilgi Goruyor 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
SİVYAP Fuarı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

SİVYAP Fuarı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

Sivas İnşaat Müteahhitleri Derneği (SİMDER) ve MÜSİAD Sivas öncülüğüde Sivas’ta inşaat sektöründe faaliyet gösteren önemli isimleri bir araya getiren SİVYAP Fuarı büyük ilgiyle misafirlerini ağırladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MÜSİAD Sivas Başkanı Uğur Görgen, “SİVYAP 2024 Fuarı, Sivas’ın inşaat sektöründe önemli işler yaptığını gösteren bir etkinlik oldu. Sektörde faaliyet gösteren önemli isimleri buluşturarak iş birliklerini artırmayı ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bununla ilgili olarak MÜSİAD ailesiyle, ortak akıl ve fikirle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Fuarımız Perşembe günü Sivas İl Protokolünün katılımı ile başladı. Valimiz, belediye başkanımız bizlerle oldu. MÜSİAD Sivas olarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar ile Sivas’ın gelişimine, Sivas’ın daha iyi noktalara gelmesinde katkılar sunmak istiyoruz. Fuarımız yarın da açık olacaktır, buraya gelip stand ziyaretlerinde bulunan vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gelmek isteyen vatandaşlarımız için de burası Green Park Otel’de. Herkesi bekliyoruz, çok teşekkür ederiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu