Video Galeri

MÜSİAD Sivas’ta Uğur Görgen Dönemi

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sivas şubesi 9. olağan genel kurul toplantısını, üyelerinin büyük çoğunluğunun katılımıyla yaptı.

MUSIAD SIVASTA UGUR GORGEN DONEMI | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
MÜSİAD Sivas'ta Uğur Görgen Dönemi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

2 senede bir gerçekleştirilen genel kurulda görev süresi dolan Başkan Salim Eminoğlu’nun yerine tek liste ile seçime gidildi. Tüm üyelerin oyunu alarak seçilen Uğur GÖRGEN MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı oldu.

MÜSİAD Sivas 9. Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Salim EMİNOĞLU, katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başladı. MÜSİAD Sivas’ta göreve geldiği tarihten bugüne kadar yaptığı faaliyetlerden bahsederek, MÜSİAD’ın değerlerini anlattı. Konuşmasının sonunda başkanlığı boyunca kendisine destek olan arkadaşlarına teşekkür eden Eminoğlu, yol arkadaşlarından helallik isteyerek, yeni yönetime başarılar diledi.

MÜSİAD Genel Merkez Başkan Yardımcısı ve Sektör Kurulları Başkanı Mehmet Şahin ise  “öncelikle genel başkanımız Sayın Mahmut ASMALI’nın selamını ileterek sözlerime başlamak istiyorum. MÜSİAD bir okuldur ve biz de bu okulun her daim öğrencileri olduk. MÜSİAD ailesinde olmanın,  kendimizi geliştirmenin katkılarını her zaman gördük ve görmeye devam ediyoruz. Şuan ki tabloya baktığımda genç ve dinamik bir yönetim görmekteyim, bu da beni çok gururlandırdı ve heyecanlandırdı. İnşallah  yeni seçilen yönetim kurulu birçok şeyi başaracaktır. Ben de bir hemşehriniz olarak genel merkezimizde sizler için elimden gelen desteği vermeye her zaman hazır olacağım.” ifadelerini kullandı.

Protokol konuşmalarının ardından, Divan seçimi yapıldı. Seçilen divan ile genel kurul tamamlanarak , tek liste ile tüm üyelerin oyunu alan Uğur GÖRGEN, MÜSİAD Sivas Başkanı oldu.

UĞUR GÖRGEN KİMDİR ?

Ugur GORGEN Kimdir | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
MÜSİAD Sivas'ta Uğur Görgen Dönemi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Programda bir teşekkür konuşması yapan Başkan Uğur Görgen Şunları söyledi:”Değerli MÜSİAD Sivas Ailesi, 9. Genel Kurulumuza Hoş geldiniz.  Bugün benim için tarihi bir gün. Çünkü 10 yılı aşkın bir süredir mensubu olduğum MÜSİAD’ın başkanlık görevi bize tevdi edilmiştir.   Bizi bu göreve layık gören kıymetli büyüklerimize ve MÜSİAD Sivas ailesine teşekkür ediyorum. Ve elbette bunu nasip eden Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun.  Bizden önce MÜSİAD Sivas ailemize hizmet veren tüm başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine emekleri için teşekkür ediyoruz.   Hasseten, başkanlık görevini devraldığım kıymetli büyüğüm Salim Eminoğlu başkanıma şükranlarımı sunuyorum.  Bu noktada, devraldığımız bu bayrağı, yeni yönetimimizle birlikte MÜSİAD’a yakışır bir şekilde, daha üst seviyelere çıkarmaya çalışacağız.   Bizim MÜSİAD’daki amacımız, birlik ve beraberlik içinde hareket edip, genel merkezimizin de desteği ile Dünya’da saygın bir TÜRKİYE hayaliyle, Tanı-Tanıştır- Ticaret Yap prensibine uygun icraatlarda bulunmaktır.  Genel kurulumuzun MÜSİAD’ımıza ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, teşrifiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Uğur Görgen Resmi Twitter Hesabı

MÜSİAD Sivas Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu