Sivas Haberleri

MÜSİAD SİVAS Başkanı Uğur Görgen’den Bayram Mesajı

MUSIAD SIVAS Baskani Ugur Gorgenden Bayram Mesaji | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
MÜSİAD SİVAS Başkanı Uğur Görgen’den Bayram Mesajı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Başkan Görgen, mesajında “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bıraktığımızı belirterek, toplumun kaynaştığı, kardeşliğin ve dostluğun doruk noktaya ulaştığı Ramazan Bayramı’nın huzur ve sevincini hep birlikte yaşadığımızı dile getirdi.

Başkan Görgen, bayramların sadece birer tatil günü değil, barış, sevgi ve esenliğin toplumda yaygınlaştığı, insanların birbirlerine daha çok yakınlaştığı, sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının güç kazandığı özel günler olduğunu ifade etti. Bu özel günlerde sevgi, saygı, özveri, fedakarlık ve güzellikleri bir arada harmanlayarak gönülden gönüle sunmanın önemine vurgu yapan Başkan Görgen, farklı düşüncelerden dolayı insanları yargılamadan, sınıflandırmadan ve ötekileştirmeden birbirine şefkat ve merhamet elini uzatmanın gerekliliğine dikkat çekti.

Başkan Uğur Görgen, mesajının sonunda milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, bu bayramın bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini temennisinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu