Sivas Haberleri

MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Uğur Görgen’den Kurban Bayramı Mesajı

MUSIAD Sivas Sube Baskani Ugur Gorgenden Kurban Bayrami Mesaji | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Uğur Görgen'den Kurban Bayramı Mesajı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Uğur Görgen’den Kurban Bayramı mesajı

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği‘nin (MÜSİAD) Sivas şube başkanı Uğur Görgen, Kurban Bayramı’na özel bir mesaj yayınladı. Başkan Görgen, bayramın tüm iş dünyası ve toplum için anlam ve önemine dikkat çekerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Başkan Görgen, “Hepimizin heyecanla beklediği Kurban Bayramı‘na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kutsal günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelerek paylaşmanın, dayanışmanın ve sevginin önemini bir kez daha hatırlıyoruz. Kurban Bayramı, iş dünyamızın da içinde bulunduğu toplumun birlik ve beraberliğini pekiştiren önemli bir zaman dilimidir.

MUSIAD Sivas Sube Baskani Ugur Gorgenden Kurban Bayrami Mesaji2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Uğur Görgen'den Kurban Bayramı Mesajı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

MÜSİAD olarak, bayramın manevi atmosferiyle birlikte iş dünyasının da güçlenmesini ve büyümesini temenni ediyoruz. İş hayatımızda, paylaşım ve yardımlaşma değerlerimizi daha da ön plana çıkararak, sektörler arasında dayanışmayı güçlendirmeliyiz. Bu bayram vesilesiyle, birbirimizi daha iyi anlamak, işbirliklerimizi artırmak ve yeni fırsatlar yaratmak için bir araya gelmeliyiz.

MÜSİAD Sivas şubesi olarak, üyelerimizin ve tüm iş dünyasının Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler geçirmelerini temenni ediyorum. Birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etmek adına, bayramın getirdiği sevgi ve hoşgörü ile birlikte iş dünyamızın başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

Kurban Bayramı’nın tüm MÜSİAD üyeleri ve Sivas iş dünyası için hayırlara vesile olmasını temenni ederim. İyi bayramlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu