Sivas HaberleriGündem

Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, mahalle muhtarlarıyla buluştu

 

Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, mahalle muhtarlarıyla buluştu, Sivas’ın Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, il genelindeki mahalle muhtarlarıyla keyifli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı, Sivas Öğretmenevi’nde düzenlendi ve Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, Şube Müdürü Resul Çatal ile birlikte Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan, Sultanşehir Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Hazman ve il merkezindeki mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti.

Milli Egitim Muduru Necati Yener mahalle muhtarlariyla bulustu | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Toplantının başlangıcında Şube Müdürü Resul Çatal, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen HEDEF Projesi’nin detaylı bir sunumunu gerçekleştirdi. Çatal, Milli Eğitim Bakanlığı’nın politikaları doğrultusunda Sivas Valiliği himayesinde yürütülen ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Gundem Sivas Haber3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Toplantının ilerleyen bölümlerinde ise Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan ve Sultanşehir Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Hazman, eğitim-öğretim alanında yapılacak projeler hakkında memnuniyetlerini dile getirdi. Muhtarlar, eğitim çalışmalarına katkı sağlayabilecekleri bir platformda bulunmaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Milli Egitim Muduru Necati Yener mahalle muhtarlariyla bulustu 3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

En Önemli Gündem Eğitim Olmalı

Milli Eğitim Müdürü Yener ise eğitimin, şehrin en önemli gündem maddesi olması gerektiğini vurguladı. Muhtarlarla bir araya gelerek, eğitim konusunda fikir alışverişinde bulunmak istediklerini belirten Yener, şunları kaydetti: “Hep birlikte eğitimi şehrimizin ana gündem maddesi haline getireceğiz. Sorunlarımızı çözeceğiz ve çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için çalışacağız. Çocuklarımızın akademik başarılarına odaklanmanın yanı sıra, değerlerimizi de en iyi şekilde aktarmalıyız. Muhtarlarımızın desteği bizim için çok önemli.”

Yener, muhtarların görüş, öneri ve taleplerini dinleyerek, bu tür toplantıları düzenli aralıklarla gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu