Sivas Seçim 2024

Kuvâ-yi Milliye Ruhu Başlayacak

MHP Sivas’ta Kuvâ-yi Milliye ruhunu başlatacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde ‘Doğru Aday Üretken Belediye’ adı altında Proje Tanıtım Toplantısı’nda Sivaslı vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen Proje Tanıtım Toplantısı’na Sivas MHP Belediye Başkan adayı Reha Kars, Sivas MHP Milletvekili Ahmet Özyürek, MHP Sivas İl Başkanı Hakan Uygun, MHP Sivas İl Teşkilatı ve Sivaslı hemşeriler katılım gösterdi.

Kuva yi Milliye Ruhu Baslayacak 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Şehrimizin sıkıntılarını herkesten iyi biliyoruz

Şehrimizin sıkıntılarını herkesten iyi biliyoruz

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından MHP Sivas İl Başkanı Hakan Uygun konuşma gerçekleştirdi. Uygun; yapmış olduğu konuşmasında, “Sivas’ımızı geleceğe umutla taşıyacak, gençlerimizin iş sahibi olduğu, kadınlarımızın ekonomik özgürlüklerinin bulunduğu, esnafımızın yüzünün güldüğü bambaşka yönetimle Sivas’ımıza hizmet edeceğiz. Değerli dava arkadaşlarım, iddialıyız çünkü meydanlardayız. Her daim meydanlardayız, her daim halkımızla iç içeyiz. Şehrimizin dertlerini sıkıntılarını herkesten iyi biliyoruz. Tüm il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte kar demeden, yağmur çamur demeden, gece gündüz demeden tüm hemşerilerimize dertlerimizi anlatacağız. Omuz omuza verip ayrışmadan mücadele edip Cumhuriyet şehri Sultan Şehrimize Allah nasip ederse üç hilalimizi hep birlikte asacağız.” dedi.

Kuva yi Milliye Ruhu Baslayacak 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Yıkılmayacağız, yorulmayacağız Sivas için çalışacağız

Yıkılmayacağız, yorulmayacağız Sivas için çalışacağız

İl Başkanı Uygun’un ardından sahneye çıkan MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek konuşma gerçekleştirdi. Özyürek, “31 Mart seçimlerinde boşa geçen zamanı ve kaybedilenleri sandıkta sorma zamanı. Milletin refahını ve huzurunu öncelik alan bir yönetime geçme zamanı gelmiştir. Saygınlık ve adaletin hakim olduğu bir Türkiye inşa etme zamanıdır. Millieyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı bu hedefe kilitlenmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart’ta canla başla, heyecanla ve inanışla hazırlanmaktadır. 31 Mart’ta hizmet ve hidayet kazanacaktır. Sivas’ımız için hiçbir mazerer olmadan geceyi gündüze katacağız. Yılmayacağız, yorulmayacağız, Sivas diyeceğiz. Allah’ın izniyle üç hilali birlikte dikeceğiz.

Kuva yi Milliye Ruhu Baslayacak 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bizim sevdamız Sivas

Bizim sevdamız Sivas

Sivas’ımız için ne gerekiyorsa canla başla ama önce Allah rızası için çalışacağız. Engelleri aşarak Sivas’ımıza hep birlikte sahip çıkacağız. Yiğit kardeşlerimizle kucaklaşacağız. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin belirlediği seçim hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Üretken belediye anlayışımızla Sivas için canla başla çalışacağız. Hedefimiz üretken belediyedir sevgili dava arkadaşlarım. Gelin Sivas’ımıza birlikte sahip çıkacağız. Sivas’ın gerçek anlamla ihtiyacı olan projelere imza atacağız. Reha kardeşimize dedik ki, sen Sivas’ı çalış. Tek tek eksiklerini yaz. Şehir planlamacımızı al, mimarımızı al, mühendisini al Sivas’ın eksiklerini yaz. Bizim sevdamız Sivas. İşte adayımızı burada, kardeşimiz burada. Ben sizlere söz veriyorum, kardeşlerime söz veriyorum. Bizim sevdamız Sivas.” ifadelerini kullandı.

Kuva yi Milliye Ruhu Baslayacak 5 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kuvâ-yi Milliye ruhunu başlatacağız

Kuvâ-yi Milliye ruhunu başlatacağız

Milletvekili Ahmet Özyürek’ten sonra sahnede konuşmasını gerçekleştiren MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars, Belediyecilik anlayışında Kuvâ-yi Milliye ruhunun başlayacağını söyledi. Kars açıklamasında, “İçinizden biri gibi, bir evladınız gibi sizin için farklı bir sunum hazırladım. Yapmak istediğimiz şu, Sivas’ın en az 20 yıllık geleceğini bugünden planlamasını ve güvence altına alınmasının gerekliliğine ve bunun da ancak ve mutlak suretle planlı gelişmeyle akılla, bilimle, liyakatle, mantıkla, bilgiyle ve şehrin somut sorunlarına yönelik doğru bir yaklaşımla mümkün olacağına inanıyoruz. Tespit ettiğimiz sorunları sizlerle paylaşıyor ve bu sorunlara olan yaklaşımlarımızı sizlere sunuyoruz. Şehrin bizim için öncelikle problemlerini belirledik. Yakın zamanda şehrimizi en az zararla korumak için göreve geleceğimiz ilk günden itibaren tüm önlemleri alacağız tüm çalışmaları başlatacağız. Bu anlamda kentin geleceğini çok uzun yıllar güvence altına alacağız.” şeklinde ifadelerine yer verdi.

MHP Sivas Belediye Başkan adayı Reha Kars’ın özgeçmişine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu