GündemSivas Haberleri

Koyulhisar’ın Doğal Gaz Heyecanı: 2024’te Başlıyor

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde doğal gaz heyecanı: 2024’te başlıyor

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, heyecan verici bir açıklama yaparak ilçenin 2024 yılında doğal gaza kavuşacağını duyurdu. Epsileli, 2025 yatırım programına kaydedilen doğal gaz projesinin öncelendiğini ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından onaylandığını belirtti.

Mutlu sona ulaşmış bulunmaktayız

Epsileli, projenin onaylanmasıyla ilgili olarak, “Uzun zamandır gayretle üzerinde durduğumuz doğal gaz çalışmalarında mutlu sona ulaşmış bulunmaktayız.” dedi.

Sivas Aksa Doğal Gaz Dağıtım AŞ tarafından ay içerisinde başlatılacak çalışmaların ardından, 2024 yılı içinde Koyulhisar’ın doğal gazla aydınlanacağını açıklayan Epsileli, şunları söyledi:

İlçemize hayırlı olsun

“İlçemize bu önemli projede destek olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Alparslan Bayraktar’a, AK Parti Grup Başkanımız Sivas Milletvekilimiz Sayın Abdullah Güler’e, AK Parti İstanbul Milletvekili Hemşehrimiz Sayın İsmail Erdem’e, MHP Sivas Milletvekili Sayın Ahmet Özyürek ve önceki dönem Sivas milletvekillerimize ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun.”

Koyulhisar için bu önemli gelişme, ilçe sakinlerinin geleceğe daha modern bir enerji altyapısıyla ilerlemesini sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu