Spor

Kick Boks Dünya Şampiyonası’ndan Dereceyle Döndüler

Evli çift Kick Boks Dünya Şampiyonası’ndan madalyalarla döndü

Sivas‘ta yaşayan Bora ve Gül Taştan çifti, 15-19 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Kick Boks Dünya Kupası ve Uluslararası Akdeniz Şampiyonası’nda derece elde etti.

Gundem Sivas Haber 75 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” sözü, Gül Taştan’ın altın, eşinin ise bronz madalya almasıyla tersine döndü.

“Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” sözü, Gül Taştan’ın altın, eşinin ise bronz madalya almasıyla tersine döndü

Sivas‘ta yaşayan Bora ve Gül Taştan çifti stres atmak ve çocuklarına örnek olmak için yaklaşık 2 yıl önce kick boks yapmaya başladı. Araştırmaları sonucu Muaythai ve Kick Boks Antrenörü Ekrem Aris ile tanışan çift hem spor yapıyor hem de günün stresini atıyor. Çift, 15-19 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 44 ülkeden katılımın olduğu Kick Boks Dünya Kupası ve Uluslararası Akdeniz Şampiyonası’nda katılarak derece elde ettiler. Veteranlar grubunda yarışan Gül Taştan şampiyon olurken eşi Bora Taştan ise üçüncü oldu. Bu dereceyle birlikte “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” sözü adeta tersine döndü.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu