Sivas HaberleriYaşam

Kadın Trafik Polislerine Anlamlı Teşekkür

halk otobüsçülerinden kadın trafik polislerine çiçek sürprizi

Sivas’ta Numune Hastanesi Farklı Seviyeli Kavşak inşaatı nedeniyle yaşanan trafik yoğunluğunda görev yapan kadın trafik polislerine, halk otobüsçüleri tarafından çiçek takdim edildi.

Kadin Trafik Polislerine Anlamli Tesekkur1 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kadın Trafik Polislerine Anlamlı Teşekkür

Sivas-Erzincan kara yolu üzerinde devam eden kavşak inşaatı, trafiği olumsuz etkilemeye devam ederken, kadın trafik polisleri trafiği düzenlemek ve aksamaları önlemek için yoğun bir çaba gösteriyorlar. Bu özverili çalışmaları takdirle karşılayan Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Yasin Aslan ve Sivas Şoförler Cemiyeti Başkanı Şaban Yalman, kadın trafik polislerine çiçek ve hediyelerle teşekkür etti.

Kadin Trafik Polislerine Anlamli Tesekkur4 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kadın Trafik Polislerine Anlamlı Teşekkür

Kooperatif Başkanı Yasin Aslan, “Bu bölgede 5 aydır kavşak inşaatı devam ediyor ve burada trafik yoğunluğu ciddi bir sorun haline geldi. Halk otobüsleri bu yoğunluğun içinde sıkışıp kalıyor. Bu yüzden kadın trafik polisi memurlarımızın özverili çalışmalarına minnettarız” dedi.

Polis memuru Emel Benli Kurt ise, “Elimizden geleni yapıyoruz, bu şekilde takdir görmek bizi mutlu ediyor. Yardıma muhtaç vatandaşlara da yardım ediyoruz. Ambulansları bekletmemek için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

Kadin Trafik Polislerine Anlamli Tesekkur3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kadın Trafik Polislerine Anlamlı Teşekkür

Sivas Şoförler Cemiyeti Başkanı Şaban Yalman da, kadın polis memurlarına teşekkür ederek, trafiği en aza indirmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Bu sürprize tanık olan Sivas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdür Vekili Adem Gökmen de, polislerin özverili çalışmalarını takdir etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu