Sivas Seçim 2024

Kadem Ekşi’den Maltepe’ye Hizmet Sözü!

Kadem Ekşi’den Maltepe’ye hizmet sözü: “Maltepe’yi hizmet dönemiyle buluşturacağız”

Cumhur İttifakı Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe’de hissedilen yılgınlığı ve duraklığı hizmetle buluşturmayı hedefliyor. Ekşi, Maltepe’nin güzelliklerini ön plana çıkararak, kentsel dönüşüm, yeşil alanlar ve sosyal projelerle ilçeyi canlandırmayı planlıyor.

Kadem Eksiden Maltepeye Hizmet Sozu 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Murat Kurum İstanbul için bir şans

Murat Kurum İstanbul için bir şans

Ekşi, adaylığının vatandaşlardan büyük bir teveccüh gördüğünü belirterek, Maltepe ittifakı üzerinde birleşmeye çalıştıklarını ifade etti. İlçenin geniş sahilleri ve dev projelerle büyük potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Ekşi, özellikle kentsel dönüşümün hızlandırılması gerektiğini söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’u “şans” olarak değerlendiren Ekşi, şantiyeci bir mühendis olarak kendisinin de buna uygun bir aday olduğunu belirtti.

Kadem Eksiden Maltepeye Hizmet Sozu 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Maltepe’yi tekrar canlandıracağız

Maltepe’yi tekrar canlandıracağız

Maltepe’de yaşanan 5 yıllık duraklığa son vereceklerini ifade eden Ekşi, özellikle kentsel dönüşüm, yeşil alanlar, sosyal projeler, kültür ve sanat gibi alanlarda eksiklikleri gidermeye odaklanacaklarını dile getirdi. İstanbul’da yaşanan ulaşım sorunlarına da değinen Ekşi, bu sorunları ciddi bir ekip çalışmasıyla aşacaklarını ve Maltepe’nin tekrar canlanmasını sağlayacaklarını söyledi.

Kadem Eksiden Maltepeye Hizmet Sozu 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Uşaklar birlikte başaracağız

Uşaklar birlikte başaracağız

Ekşi, Maltepe’deki Rizeli hemşerilerin ve Karadenizlilerin desteğini önemli bulduğunu ve onların güçlü katkısını beklediğini ifade ederek, “Uşaklar birlikte başaracağız” diyerek birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu