Sivas Haberleri

Hakan Aksu Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Hakan Aksu Secim Calismalarini Araliksiz Surduruyor | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Hakan Aksu Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

AK Parti Sivas 2. sıra milletvekili adayı Hakan Aksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda saha çalışmalarına hız veren Aksu, teşkilat üyeleriyle birlikte merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek köy sakinleriyle bir araya geliyor. Uzun yıllar teşkilatın farklı birimlerinde görev alan Aksu, sahaya hakim olduğu için vatandaşlarla iletişim yönünde olumlu tepkiler alıyor.

Köy ziyaretlerine Kurtlapa Köyü‘nden başlayan Hakan Aksu, burada köy halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Her zaman olduğu gibi vatandaşların gönüllerine dokunacaklarını ifade eden Aksu, “Kurtlapa Köyü Cumhurbaşkanımız için, 14 Mayıs için, Türkiye Yüzyılı için; heyecanla, inançla, coşkuyla, güvenle hazır” dedi.

Aksu ve beraberindekiler daha sonra Merder Yöresi / Gümüşdere Köyü, Yakupoğlan Köyü ve Yıldız Beldesi’ni ziyaret etti.

Köylerimizde vatandaşlarımızdan gelen güzel tepkiler doğru çalışmalar yaptığımızı gösteriyor. Merder yöresine bağlı köylerimizde bizleri muhabbetle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Bayramın güzelliğini birlikte paylaştık. Coşkuyla bizleri selamlayan kıymetli köy sakinlerimize sevgi ve muhabbetlerimizi ilettik. Hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye olan sevdalarına şahitlik ettik. Yakupoğlan köyünde bizlere gönül kapılarını açan hemşehrilerimize selam verdik. Bayramlarını tebrik ettik. Türkiye yüzyılına giden kutlu yolda Yakupoğlan’dan tam destek sözü aldık. Ziyaretlerimiz kapsamında geçmiş dönem Yıldız Belediye Başkanımız Mahmut Aktaş’ın nazik ev sahipliğinde hanesine konuk olduk. Yıldız Belediye Başkanımız Mustafa Öztürk’ün misafiri olduk. Hoş sohbeti ile bizleri ağırlayan başkanlarımızın hanelerine bereket, sağlıklı ömürler diliyorum. Türkiye yüzyılı için durmak yok, yola devam inşallah.

Köy ziyaretleri sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini tek tek not alarak, 2023 hedeflerini ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan hizmetleri aktaran Aksu, son olarak il merkezinde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu