Sivas HaberleriSiyaset

Güler: “Kazabilecek Adaylarla Ortaya Çıkacağız”

Güler: “Kazabilecek adaylarla ortaya çıkacağız”

AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler bir dizi ziyaret için gittiği Aydın’da yaptığı açıklamada AK Parti‘nin belediyecilikte bir marka olduğunu ifade ederek, “Titiz çalışıyoruz, kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız” dedi.

AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, yaklaşan yerel seçimler öncesi başlatılan şehir buluşmaları çerçevesinde Aydın’a geldi. Aydın programına Adnan Menderes Demokrasi Müzesi ziyareti ile başlayan Güler, önemli açıklamalarda bulundu. 2024 yerel seçimlerine AK Parti olarak ciddi şekilde hazırlandıklarını ifade eden Güler, “AK Parti belediyecilikte bir markadır. 2024 yerel seçimlerinde hem büyükşehirde hem ilçe belediyelerinde başarıya ulaşıp, Aydın halkımızın özlediği hizmet kalitesini sağlayacağız. Kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız” dedi.

Belediye seçimlerine yönelik titiz çalışma yürütüyoruz”

AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler, önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlere yönelik titiz bir çalışma içerisinde olduklarının altını çizerek şunları kaydetti:

“2024 seçimlerine giderken strateji ekibimiz var. 81 il ve 922 ilçemizdeki belediye seçimlerine yönelik titiz çalışma yürütüyoruz. Anketler, teşkilatın görüş ve önerilerini alma çalışması yapılıyor. En uygun, kazanabilecek adaylarla ortaya çıkacağız. Özeleştiri yapıyoruz. Eksikliklerimizi gidermeye gayret ediyoruz. Aziz milletimizin takdiri ve tercihinin başımızın üzerinde yeri var. Yılbaşı gelmeden adaylarımızı ve vaatlerimizi açıklamayı planlıyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu