Sivas Haberleri

Feridun Bozyiğit’ten Ramazan Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Kurucusu Onur Feridun Bozyiğit’ten Ramazan Bayramı mesajı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Kurucusu Onur Feridun Bozyiğit, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Bozyiğit mesajında;

Bayramların, manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı aynı zamanda birlik, beraberlik zamanı olduğunu belirten Bozyiğit, manevi değerlerimiz etrafında buluşabilmenin ülkemizde birlik ve beraberliğin daim olması adına çok önemli olduğunu ifade etti.

Eğitim uzmanı Bozyiğit, “İbadet, rahmet, bereket, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşandığı bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramı da , anlam ve önemine uygun olarak kutlamalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç insanları ziyaret ederek gönülleri alınmalı, yalnızlıkları hissettirilmemelidir” dedi.

Mesajının sonunda ise Bozyiğit, “Ramazan Bayramımızın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik, sağlık ve mutluluklar getirmesini diler, tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu