EkonomiSivas Haberleri

Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları İş Birliğinde

İki güç bir araya geldi: Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları iş birliğinde

Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası ile Sivas Ticaret ve Sanayi Odası arasında gerçekleştirilen önemli bir istişare toplantısı, ekonomik ve ticari ilişkilerin güçlenmesine yönelik heyecan verici adımlara ev sahipliği yaptı. Sivas TSO Meclis Başkanı Osman Yıldırım ve Sivas betmüze TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ile Erbaa TSO Meclis Başkanı Süleyman Selçuk Barsbay ve Erbaa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun’un katılımıyla gerçekleşen toplantıda, iki oda arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Erbaa ve Sivas Ticaret Odalari Is Birliginde1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları İş Birliğinde

Başkanlar protokolü imzaladılar

Protokol, Sivas TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir ve Erbaa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun tarafından imzalandı. Başkanlar, imzalanan protokolün bölgedeki ekonomik büyümeye önemli katkılar sağlayacağına inanarak, iş birliğinin hayırlı olmasını temenni ettiler.

Erbaa ve Sivas Ticaret Odalari Is Birliginde2 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları İş Birliğinde

Aselsan Sivas fabrikalarını ziyaret ettiler

Toplantıların ardından Erbaa TSO heyeti, Sivas’ın önemli sanayi bölgelerinden biri olan 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Aselsan Sivas Hassas Optik, Mikro Mekanik, AET Elektronik, Nitrocare ve Estaş fabrikalarını ziyaret etti. Heyet, fabrikaların üretim süreçleri ve ürünleri hakkında detaylı bilgiler alarak, iş birliği potansiyelini daha yakından inceledi.

Erbaa ve Sivas Ticaret Odalari Is Birliginde3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları İş Birliğinde

Sanayi faaliyetleri hakkında bilgi edindiler

Ziyaretlerin devamında Sivas 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve İŞGEM’i ziyaret eden heyet, OSB Müdürü Emre Torun’un sunumuyla bölgedeki sanayi faaliyetleri hakkında bilgi edindi. Erbaa ve Sivas Ticaret Odaları arasındaki bu iş birliği, bölgenin ekonomik kalkınmasına önemli bir ivme kazandırmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu