Dünya Gündemi

Elon Musk, Yeni Girişimi “X Dating”i Açıkladı!

Elon Musk, Twitter’ı satın almasının ardından platformu sadece bir mikroblog sitesi olmanın ötesine taşıyor. 44 milyon dolarlık devasa bir anlaşmayla elde ettiği Twitter’ı ‘X‘ olarak adlandıran Musk, kullanıcılarına sürpriz bir özellik sunmaya hazırlanıyor.

Elon Musk’un Yeni Projesi “X Dating” Yolda!

Elon Musk'un Yeni Projesi "X Dating" Yolda!
Elon Musk, Yeni Girişimi “X Dating”i Açıkladı!

Musk, X’in artık sadece bir sosyal medya platformu olmadığını vurgulayarak, “Her şeyin uygulaması” olma vizyonunu ön plana çıkarıyor. Twitter’ı X’e dönüştüren değişiklikler arasında en dikkat çekici olanı, platforma entegre edilecek olan “X Dating” özelliği. Musk, bu özellikle ilgili yaptığı açıklamada, kullanıcıların X uygulamasında birbiriyle eşleşebileceğini belirtiyor.

Satın almanın ardından Musk’ın Twitter’a getirdiği değişiklikler, abonelik sisteminden gönderi görüntüleme sınırına kadar birçok yenilik içeriyor. Ancak X Dating özelliği, Twitter’ın yeni sahibi tarafından getirilen en çarpıcı değişiklik olarak öne çıkıyor. Bu özellik, X’in kullanıcılarına sosyal medyayı sadece paylaşımlar yapma yeri olmanın ötesinde, yeni insanlarla tanışma ve flört etme imkanı sunacak.

Henüz flört özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı net değil, ancak Elon Musk’ın açıklamalarına göre bu özelliğin kullanımı muhtemelen ücretli olacak. X’in Twitter’ı bir flört platformuna dönüştürme hamlesi, sosyal medya dünyasında heyecan yaratırken, kullanıcılar da bu yeni özelliği merakla bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu