Sivas Haberleri

Elbeyliler Derneği Başkanlığı’nda Gülez İddialı!

Sivas Elbeyliler Derneği Başkanlığı’nda Aday Recai Gülez iddialı!

Sivas Elbeyliler Derneği Olağan Genel Kurulunu 21 Nisan 2024 Pazar yapıyor. Deprem sürecinde başarılı çalışmaları ile gündeme kalan Elbeyliler Derneği yeni başkanını seçmek üzere 21 Nisan 2024 Pazar günü olağan genel kurula gidiyor.

Recai Gülez ile Kemal Doğan yarışacak

2022 yılında gerçekleştirilen Olağanüstü genel kurul süreci de iki adaylı geçen dernek seçimini Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun Kazanmıştı. Olağanüstü Genel kurulda Dr. Adem Uzun 197 oy, Durmuş Şeker 94 oy almıştı. Bu hafta gerçekleştirilecek olan Olağan genel kurulda da hemen hemen aynı listeler yarışacak. Hafta sonu yapılacak genel kurulda, Olağanüstü Genel Kurulu kazanan tarafın adayı olan Eğitimci Recai Gülez ile gazeteci Kemal Doğan yarışacak.

Aday Recai Gülez öne çıkan isim

Başkan adaylarından eğitimci Recai Gülez’in Elbeyliler Derneği’ndeki yöneticilik tecrübesi ve uzun yıllardır kamu yöneticiliği yapması yaptığı ve derneğin son yıllarda yaşadığı gelişim sürecine etkisi kamuoyunun malumu. 35 yıllık meslek hayatının büyük bölümünde kamu yöneticiliği yapan Recai Gülez’in özellikle Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları, Dünya Bankası ve TÜBİTAK projeleri konusundaki bilgi ve becerisi ile derneğe sağlayacağı katkı ön plana çıkıyor. Bu kapsamda gerçekleştirdiği projelerle ilimize milyonlarca euroluk katma değer sağladığı Sivas kamuoyu tarafından bilinen bir gerçek.

Genel Kurul, Pazar günü gerçekleştirilecek

Sonucu merakla beklenen Genel Kurul, 21 Nisan 2024 Pazar günü 10:00-17:00 saatleri arasında Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu