Özgeçmiş

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yasin Yıldız kimdir?

Dr. Ogr. Uyesi Selcuk Yasin Yildiz kimdir | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yasin Yıldız kimdir? | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Selçuk Yasin Yıldız 14 Ekim 1986 yılında Sivas’ta dünyaya geldi.

2003 yılında Sivas Lisesi’nden, 2008 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden, 2013 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı’ndan mezun olduktan sonra doktora eğitimi için Çukurova Üniversitesi’ne kabul edilmiştir.

2019 yılında Çukurova Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama Bilim Dalı’ndan enstitü dönem birincisi olarak “Pazarlama Doktoru” unvanı almıştır.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Cumhuriyet Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü’nde bölüm başkanlığı görevi yapan Yıldız, Temmuz 2019’dan itibaren Dr. Öğr. Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Yıldız iyi derece İngilizce bilgisine sahiptir. Geçmiş yıllarda Tübitak teşvik ödülü ve uluslararası en iyi bildiri ödülü gibi ödüller kazanmıştır. Tüketici psikolojisi ve dijital pazarlama konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde birçok akademik yayını bulunmaktadır.

2022 yılı 2. dönem Tübitak 2219-Yurt Dışı Doktora Sonrası Araştırma Burs Programı kapsamında 12 ay süreyle University of Wolverhampton, Birmingham/İngiltere’de misafir öğretim üyesi olarak bulunacaktır.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yasin Yıldız Linkedin Hesabı

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Yasin Yıldız Twitter Hesabı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu